Ново
Дами Лето Џеб Без Ракави Круг Вратот Замав Мода Цветни Печати Долг Фустан

Дами Лето Џеб Без Ракави Круг Вратот Замав Мода Цветни Печати Долг Фустан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Сезона : Лето : Женски Материјал : Полиестерска Облека Должина : Должина На Долги Ракави : Ssslevelesspattern Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Каузалност што добивате : 1pc жени шема на облекување : Големина : S ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8-8 ЕУ : 34-34 САД : 4-4 Биста : 98cm/38.58" Должина : 130cm/51.18"Големина : M ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10-10 ЕУ : 36-36 Сад : 6-6 Биста : 104см/40.94" Должина : 131см/51.57"Големина : Л Велика Британија : 12-12 еу : 38-38 сад : 8-8 биста : 110см/43.31" ДОЛЖИНА : 132см/51.97"големина : xl велика британија : 14-14 еу : 40-40 сад : 10-10 БИСТА : 116СМ/45.67" Должина : 133cm/52.36"Големина : Xxl Велика Британија : 16-16 Еу : 42-42 Сад : 12-12 Биста : 122cm/48.03" должина : 134cm/52.76"ГОЛЕМИНА : XXXL велика британија : 18-18 еу : 44-44 сад : 14-14 биста : 128cm/50.39" ДОЛЖИНА : 135cm/53.15"Големина : Xxxxl Велика Британија : 20-20 Еу : 46-46 Сад : 16-16 Биста : 134cm/52.76" ДОЛЖИНА : 136cm/53.54"ГОЛЕМИНА : XXXXXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22-22 Еу : 48-48 сад : 18-18 биста : 140cm/55.12" Должина : 137 CM/53.94" Изработен Е Од Добри Материјали,Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење.Овој фустан е многу мек, удобен, растеглив и лесен. Фустаните ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново Вие, можете да го дополните со изјава ѓердан или појас, да го носите со станови, сандали или пумпи, лесно да направите шик изглед. Исклучителниот дизајн го прави овој фустан да изгледа многу шармантно, а ние се фокусираме на деталите за да ви дадеме поголема убавина. Секојдневен Лабав Стил, Совршен За Работа, Забави, Состаноци, Филмови, Роденден, Свадба, Враќање Дома, Патување, Плажа И Многу Повеќе. Ние сме посветени на создавање на најудобна и стилска облека за вас. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме на вашите прашања што е можно поскоро.

Главните својства

Избор на купувачот

94" Половината : 95cm / 37.Модниот дизајн може да ве направи повеќе и виталностшто добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски

Женски Палто Со Долги Ракави Со Двојни Гради Coот Палто Со Долги Ракави Качулка Без Качулка / јакна карак�

Функција : Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Об

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврста Боја Стил : Секојдне

Женска Мода Еднобојна Машна Со Лак Со Врат Без Ракави Секси Тенок Фустан ве Молиме проверете Ја Табелат�

Останете кул и удобно во ова време и плетен фустан Носете со сандали за обичен ден надвор или пар со чизм

18" рамо : 67см / 26.18" Колк : 136СМ / 53.80" Ракав : 39см / 15.35" Половината : 105см / 41.46" големина : 3хл Сад : 18 еу : 48 велика б

Сезона : umn, зима, пролет, лето Пол : Жени Прилика : Дневно, забава, банкет итн Стил : Елегантен Содржина на п

24 '' Ваист : 84115cm / 33.43 '' Должина : 106cm / 41.31 '' Должина : 110cm / 43.Нашата страст е да им помогнеме на луѓето да напр�

Пол : Жени Повод : Секојдневно,Секојдневно, Забава Тип На Шема : Печатење Стил : Секојдневен Должина на ра�

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см / 38 Повод : Одмор, секојдневен живот, роденден, состано

Детали за производот КАЗКСД Летни Фустани За Жени Мода VВратот Без Ракави Цветни АЛинија Фустани Долги �

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Големина на Кина : Големина

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Женски Летен Нов Тенок Фит Цврст Фустан Со Темперамент На Вратот Материјал : полиестер...

Во центарот на вниманието . Миди фустан на Софија Вергара Едноставно неодоливо, овој фустан ја комбинир�

Женствено и фантастично Оваа избришана кошула миди фустан од време и Тру е неодолив од неговите флертни

Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95cm / 37.40" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 17cm / 6.69" Должина : 92cm / 36.22" Г�

13" Должина : 92см / 36.85" должина : 94cm / 37 В Макси Фустан За Вратот За Жени Долг Фустан Секојдневен За Жени Женс

западни врвови бели врвови за туники за жени излегување блузи за жени секси предни врвови за жени црни в

Дизајн : овој фустан е полн со дизајн, модерен дизајн може да ве натера да се истакнете во толпата, класич

45 " Должина : 96см / 37.80" Ракав : 23см / 9.Прилика : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму.Стил на крп�

Женски Долг Ракав Лабава Држач Јака Чипка Фенер Ракав Симпатична Мал Фустан Функција : 1 Оваа ткаенина е

Содржина на пакет 1x фустан Големина на пакетот : (Ве молиме, дозволете грешка од 13мм поради рачно мерење..

Quzying е вашиот внатрешен извор за инспирација во стилот што мора да ја имате од глобалните инфлуенсери ●�

Завиткајте Фустани Секојдневни Жени Секојдневно Лето Гроздобер Цврст Елегантен Фустан Со Патент Линиј

Scroll