Ново
Египетска памучна бања со памук, сет од 6 парчиња, темно сива боја

Египетска памучна бања со памук, сет од 6 парчиња, темно сива боја

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 639.84

Нова инспирација за бања се наоѓа со сетот на египетскиот памучен бања со памук на Алсвел. Не барајте повеќе за супер мека, абсорбента и избледена отпорна на пешкир за бања за вашата бања. Направени од 100% египетски памучни јамки за ултра-мека и апсорпција. Овие кадифен крпи за бања се пондерираат токму на 600 GSM. Сетот со 6 парчиња бања за бања вклучува две крпи за бања (30 "x56"), две рачни крпи (16 "x 28") и две мијалник (13 "x 13"). Одличен подарок за домаќинство, подарок за венчавки и подарок за дипломирање! Луксузна и функционална пешкир поставена за вашата примарна бања или гостинска бања. Солидните бои што се достапни ја прават оваа крпа за бања поставена практична и релаксирачка. Истакнати во високо апсорбирана, 100% египетска памучна јамка Тери, нагласена со класична шема на ленти со ох со ох толку меко чувство на рака . во кој има 600 GSM, оваа мека, абсорбента, луксузна пешкир за бања е совршена тежина . Достапно Во пет цврсти бои за лесен стил за да одговараат на кој било дизајн на бања. Изберете од свежо бело, темно сива и светло сива, смирувачко-мека аква сина или класична морнарица за вашето луксузно спа-искуство. 28 "), и две мијалници (13" x 13 ") . Одржливиот производ Исеко-текстерифициран и изработен во зелена боја. Текстилот за овластен производ ги исполнува високите безбедносни, стандарди на животната средина, додека изработено во ID на зелен производ докажува дека производите се тестирани за штетни материи. Одржливите процеси под еколошки и општествено одговорни услови за работа се загарантирани според оваа сертификација кога се произведуваат . Измијте пред употреба. Машинско миење топло со слични бои. Нормален циклус. Не бели. Отстранете веднаш. Tumble Dry Ship.

Главните својства

Избор на купувачот

JML 2 пакувања крпи за бања се супер компактни и удобни Уникатната антимикробна ткаенина ја задржува пешк

NC Soft Microfiber Bath Fillet Set 2 парчиња се супер компактни, ова крпа е ефикасно да се работи за работа како фитнес п�

Барате совршен сет за крпи за да додадете допир на луксуз во вашата бања? Не гледајте подалеку од Gifford Textu

Исушете се во стил со овој мермер дизајн на телото за туширање со сет на крпи за сушење на косата што одг�

Додадете тропски, но сепак елегантен, погледнете во вашата бања со позлатената колекција на ананас...

Прославете ја вистинската гордост со колекцијата на Better Homes & Gardens Bath Секое парче во нашата колекција е п�

Хороскопските рачни крпи се дел од колекцијата „Верн Јип“ од СКЛ дома Оваа соработка со славниот дизај

Однесувајте се кон крајната удобност во бањата и проверете дали сте топло и суви по капењето, со оваа по�

Ажурирајте ја бањата со елеганцијата на класичните мрежни лисја од сребрени лисја колекција за пешкири

Комплетот за рачни рачки и сет на богати со богата со воздух во хотелот и сетот за миење садови е направе

Сетот за памучни пешкири во Гиза е крајниот луксузен подарок за годишнина или нови родители Направено о

Однесувајте се кон крајната удобност во бањата со овие густи и кадифни крпи за бања од подобри домови По

Основните пешкири за бања со кафеави ленти е суштински дел од декор на вашата бања Конструиран е од 100 пр

Зелената колекција на пешкири Моника има елегантен метален мотив на сртот со вашиот монограм извезен н�

Освежете го плакарот за постелнина со трајните, но неверојатно меки и апсорбирани главни места, основна

Однесувајте се кон крајната удобност во бањата со овие густи и кадифни крпи за бања од подобри домови По

Напредниот процес на ткаење резултира во илјадници фини, неоткриени јамки што го прават нашиот пердувс�

Оваа официјално лиценцирана НФЛ 2парчиња за бања, поставена од северозападната компанија, им овозможув�

Однесувајте се кон крајната удобност во бањата со овие густи и кадифни крпи за бања од подобри домови По

Осигурете се дека вашите раце се убави и суви по миењето и додадете празничен декоративен допир на која

Зелената колекција на пешкири Моника има елегантен метален мотив на сртот со вашиот монограм извезен н�

Исушете се и препуштете се во пријатниот лист за перформанси во перформансите за бања Направено со 13% ре

Со конструкција на коноп, памук и рециклирана полиестерска влакна, сетот за пешкири за бања со коноп Modrn

Материјал : Cottonisize : 34 x 75cm / 13.38 "x 29,5 " Тип на шема : Solid Type : крпа за лице, крпа за бања, крпа за коса : Rectangled Spose

Scroll