Ново
Trident Soft N плишан памук високо апсорбирачки, супер меки чаршафи, алуп сина боја

Trident Soft N плишан памук високо апсорбирачки, супер меки чаршафи, алуп сина боја

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Trident мека и кадифен, 100% памук, високо апсорбирачки, крпи за бања, супер мека, сет за пешкири од 6 парчиња. Напредна технологија за управување со пресврт направена со 100% памук, оваа колекција е креирана со ангажирање на нашата технологија за управување со пресврти. Колекцијата Soft & Plush нуди долготрајна мекост и супериорни перформанси што го прави економичен и еколошки избор за вас. Луксузна удобност, издржливост и брзо сушење. Дебелиот и кадифен Тери го прави нашиот ултра-апсорбичен пешкир. Совршен сет на пешкири - сет вклучува 2 парчиња лист за бања 35 "x 70". Уживајте во оваа пешкир за бања во неверојатни преголеми . Лесна грижа - Машинско миење во топла вода користејќи благ детергент и суво суво на ниско, не користете белило, препорачано сушење веднаш . Сертификација - Овој сет на пешкири е овластен производ ОЕКО -Текс, сертифициран производ, сертифициран производ, ОЕКО -Текс, сертифициран производ, Сертифициран производ, Сертифициран производ, ОЕКО -Текс, сертифициран производ, сертифициран производ, сертифициран производ на OEKO -TEX, Независен систем за сертификација што обезбедува текстил да ги исполнува високите стандарди за безбедност и животната средина и е ослободен од штетни хемикалии. Ние сме меѓу најголемите производители на Тери крпи во светот.

Главните својства

Избор на купувачот

Суштински секојдневен избор за бањата, памучната крпа за памучни ринг рингспун е чекор напред од обични

Оваа официјално лиценцирана НФЛ 2парчиња за бања, поставена од северозападната компанија, им овозможув�

Микрофибер кабана лента за плажа на плажа 6 пакет стилски дизајн за печатење роман и убави живописни бои

Обезбедување на поубава завршница од редовните памучни крпи, памучните крпи со рингспун се ткаени со фи

Нова инспирација за бања се наоѓа со сетот на египетскиот памучен бања со памук на Алсвел Не барајте пов

Излезете од тушот и завиткајте се во удобноста на главните текстуални текстурирани сет со 2 парчиња бањ�

Чекор во вашата иднина со овие луксузни и апсорбирачки хотелски квалитетни крпи за бања Со нивната 100% к�

????????? ??????? ???? ??????????? ???????? ???? ?????? ??? Се гордееме со посветеност на традицијата со нашите ткаенини и текстил

Зелената колекција на пешкири Моника има елегантен метален мотив на сртот со вашиот монограм извезен н�

Материјал : Cottonisize : 34 x 75cm / 13.38 "x 29,5 " Тип на шема : Solid Type : крпа за лице, крпа за бања, крпа за коса : Rectangled Spose

Allswell 100% органски каменувани вафли за бања, 36 "x65 ", Вајт има вафли ткаење што му дава на ова крпа не само лу�

JML 2 пакувања крпи за бања се супер компактни и удобни Уникатната антимикробна ткаенина ја задржува пешк

Освежете го плакарот за постелнина со трајните, но неверојатно меки и апсорбирани главни места, основна

Однесувајте се кон крајната удобност во бањата и проверете дали сте топло и суви по капењето, со оваа по�

Однесувајте се кон крајната удобност во бањата со овие густи и кадифни крпи за бања од подобри домови По

Морска пена Шеврон Делукс со качулка Тренд Тренд Лабораторија на морската пела со качулка со качулка со

Додадете малку cattitude во вашиот дом со овој сет со 2 парчиња рачни крпи Направено од мек памучен велур, сек

Scroll