Ново
Електричен Отстранлив Повеќекратна Употреба Безжичен Рачен Миксер Лесен За Кујна За Дома За Ресторан

Електричен Отстранлив Повеќекратна Употреба Безжичен Рачен Миксер Лесен За Кујна За Дома За Ресторан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

USB Полнење Безжичен Јајце Размахване Од Нерѓосувачки Челик Електричен Рачен Миксер За Домашна Спецификација : Тип На Ставка : Електричен Материјал За Матење Јајца : ABS+нерѓосувачки челик тежина : Прибл. 426g / 15oz Color : Blue Voltage/Струја : 5 V=/1 ARated Моќност : 20 WBattery : литиумска батерија 1200mah вклученпозиција на менувачот : 3 Запчаници Список На Пакети : 1 x Електрично Јајце Размахване2 x Глава За Мешање1 x Прирачник 1 x Colander1 x USB Кабел За Напојување Издржлив И Цврст : миксер За Јајца е изработен од нерѓосувачки челик и пластика, мала тежина и работен век. Лесен За Употреба : Електричното матење јајца е доволно моќно за да се справи со повеќето кујнски задачи и да направи разновидна вкусна храна. 3 Брзини : е дизајниран со 3 брзини кои можат слободно да се прилагодат, прилагодувајќи се на различни видови храна, а ефектот на мешање е точен.

Главните својства

Избор на купувачот

Богатствата НА каролина SS8267 OVMT Weimaraner Печка Мит, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични weimaraner у

Хипнотизирајќи во елементи и од нијанса и од дизајн, овој сјаен килим нуди крајно исклучителен додаток �

Содржина на пакетот : Пакетот вклучува : 1 парчиња табела со големина На Комбинезон : Големина Сад ВЕЛИКА

Богатства КАРОЛИНА SC9174ЗНАМЕРОДИТЕЛ Дакел Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Знаме, разнобојни

Сите картони за испорака се или 100% рециклирани по потрошувачите или се направени од рециклиран картон...

Либерти Блуз Машки Голем увезен Голем недовршен инсем 38 "Висок недовршен инсем 40" Изберете "Должина На П�

Осветлете ја секоја просторија со Овој Напад На Ѕидниот Постер ТитанБитка Врамени Трендови Постерите с

Големина Табела : Големина : XL Биста : 108cm / 42.52" ракав : 19cm / 7.48" Рамо : 40cm / 15.75" Должина : 75cm / 29.53" Големина : XXL Б�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Х

Каролини Богатства BB2921 JMAT Ирски Волчјак Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде М

Женско Мини Здолниште За Бодикон, Класично Карирано Печатење Здолниште Со Волнен Молив Со Висок Струк С

Име на ткаенина : Најлон Содржината на Главните Состојки На Ткаенината : 35 Состојки За обложување : Содрж

Делфи Контрола Рака Черупка, Со Планината Делфи Контрола Рака Черупка, Со Монтирање Одговара Изберете :

Оди, ГерманијаФудбал, Фудбал Долг Ракав Ползавец Inktastic Оди, ГерманијаФудбал, Фудбал Новороденче Долги Р�

Животот На Миленичето "ВАГНИФИКУВА" 360 Степени И Повеќенасочен Чешел За Гребло за Миленичиња се одликув�

Работи Со Лаптопи : Apple Mac Book, Pro, Air / Acer Aspire V, Chromebook, V Нитро, V5, Switch, C720, Еден 10 / Alienware 17, 15, 13 / AorX3 Плус v5, Плу�

Детски Чевли Aut Нови Деца Принцеза Чевли Лак Јазол Кожени Чевли Танц Перформанси Лизгање На Чевли За Мал

Scroll