Ново
Џемпери За Жени Слаби Џемпери Пуловер Одмор Екипажот Вратот Џемпери За Жени Дозвола Зелена М

Џемпери За Жени Слаби Џемпери Пуловер Одмор Екипажот Вратот Џемпери За Жени Дозвола Зелена М

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 367.84

Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линиски Сув Материјал : Лесен, ултра мек ве загрева цел ден, но останете ладни повод : Секојдневно носење, вокација, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Џемпери Жени Женски Кардиган Џемпер Фустан Елек Fall Ноќта На Вештерките Исечени Преголеми Бели Трендовски Кашмир Розов Кабел Со Кратки Ракави Плетен Црн Резервоар Слатко Време Детски Летни Резервоари Пуловер Комплет Комплети За Породилно Парче Облека Женски Долги Фустани Надвор Од Рамото Божиќни Мали Девојчиња Плетени Елеци Организатор На Култури Плакар V Вратот Врвови Без Ракави Тинејџерски Гроздобер Кревање Раменици плус. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92-98см/36. Нега на облека : миење раце на ниска температура / миење машини.Материјал : Плетени.Usukeubustwaistwaistlengthmmedium6103692-98cm/36.Карактеристики : Секојдневен Дуксер,Долг Ракав,Хеџинг ,Маица Со Пуловер,Секојдневни блузи,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн.Информации за производот : Прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Блузизираат.87" Должина : 55см/21. Лесно за спарување,, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет и зима.58 "Половината : 54см/21.Карактеристики : Секојдневен стил кој ја покажува вашата уникатна и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состанок, Забава, Работа, Домашен Одмор итн. Женски Обичен Тркалезен Врат Со Цврста Боја Што Протекува Рамо Пуловер Со Долг Ракав Плетени Врвови На Џемперкарактеристики : 1. Погоден за и зима5.Женски Обичен Тркалезен Врат Со Цврста Боја Што Протекува Рамо Пуловер Со Долг Ракав Плетени Врвови За Џемпери 2023 Дозвола За Џемпер За Жени.26" Должина : 56.24 " Големина : MSize. Обичниот пуловер со долги ракави се чувствува меко и удобно, и ќе го направите кога ќе го примите.Специјалниот дизајн на Дуксер Со Еднобојна Боја што Протекува го прави Повеќе Моден и привлечен за носење.

Главните својства

Избор на купувачот

62" Должина : 73см / 28.43" РАКАВ : 58СМ / 22.13 " Должина На Грбот : 82cm / 32.74 " Должина На Грбот : 81см / 31.83" должина : 71см /

Ентинеа Џемпер За Мажи Тенок Фит Обични Џемпери Со Маица Плетени Пуловер Термални Џемпери Кафеава XLSeason

Жените Повик Лабава Еднобојна Долга Ракав Мода V Вратот Пуловер Џемпер Материјал : Полиестерски Влакна..

Сезона : fall и зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : долг ракав...

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 109см / 42.91" Рамо до ракав : 66см / 25.98" Должина : 77см / 30.31" Го�

Класична удобност со допир на модерен стил, овој женски плус големина на женски плус големина, атлетичн�

Пол : Жени вестидо де новија кошули со долги ракави за жени пакуваат поло маици за мажи врвови за чистење

ДАЕТИРОС Кардиган Џемпери За Жени Слободно Време Дневни Секси Жени Џемпери Кафеава Големина Xlyo ќе сака�

09 '' Sleeve : 47cm / 18 Карактеристики : ❤ Полиестер ❤material : Удобно и меко чувство, лесна и стилска ❤ Фекција : Оби

Женски V Вратот Печатени Елек Со Метална Тока Лето Блуза Без Ракави Материјал : Рашири крпа Боја : како шт

Секси Основи Женски Обични Џемпери Со Долги Ракави : МАТЕРИЈАЛЏемперите се лесни, но пријатна и топла ме

***** ❤ 【Материјал】 : Лесна и дише ткаенина, издржлив и мек материјал, разноврсен и обичен, доволно за ваш�

Вратете се, опуштете се и уживајте во вкупната удобност на панталоните за руно атлетски дела...

П4 : дали е иста боја како на сликата?А4 : се трудиме најдобро да ја направиме бојата што е можно попрецизн�

Моден Женски Божиќен Принт Вратот На Екипажот Лабав Лежерен Џемпер Со Долги Ракави Е парчето што го бар�

Дизајн Овој есенцијален џемпер со ладно време во кој има деколте V и долги ракави со поло, со манжетни за

20" Оваа Пријатна Кардиган Џемпери Доаѓа Со Основни Долги Ракави, Широк Ребрести Рабови Во прилог на стил

Совршено е за сите сезони Големина.58 "Ракав : 61см / 24.41 " Должина : 81см / 31.59 " Должина : 84cm / 33 : ХГолеми САД : 10 В

Жените V V Вратот Долг Ракав Џемпер Лабава Плете Пуловер Секси Скокач Tops Casual и лабава, Премиум материјал �

●Дизајн : жени Со Пуловер Со Половина патент, преголеми дуксери, дуксери со четвртина патент,јака за рам

Женски Џемпери Обични Пругасти Тркалезни Пуловери На Вратот Разнобојни Л (8 / 10) Ограничени количини, екс

DAETIROS Џемпери За Жени Дозвола Секси Млади Слободно Време Жени Џемпери Сива Големина MYou ќе сакате да живе�

Останете пријатно додека изгледате модерно како и секогаш со овој женски џемпер на Мис Тина со шамија н�

Scroll