Ново
Фејшел Случај За Samsung Galaxy Јадро, Врежани Слотови За Картички Ретро Кожен Паричник Отпорен На Удари Флип Капак Со Рака Ремен Картичка Слотови Патент Џеб Kickstand Чанта М

Фејшел Случај За Samsung Galaxy Јадро, Врежани Слотови За Картички Ретро Кожен Паричник Отпорен На Удари Флип Капак Со Рака

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Карактеристики : . Овој случај е изработен од висококвалитетна издржлива стп кожа и ажурирана мека внатрешна обвивка НА ТПУ, нудејќи сеопфатна заштита на телото и екранот на вашиот телефон. Отворањето на телефонска кутија во стилот на гроздобер фолио со магнетна затворач обезбедува целосна заштита за вашиот телефон. Ременот за зглоб е многу погоден кога немате рака да го носите телефонот. Дизајнот на штандот за гледање без раце овозможува вашиот телефон да стои независно, совршен за видео-разговор и гледање филмови. Високо-ефикасен добар силен реверзибилен магнетски прилеп се отвора и затвора безбедно, обезбедувајќи сигурна и сигурна брава за да го задржите вашиот случај цврсто затворен. . Овој случај е лесен за инсталирање поради меката внатрешна обвивка НА ТПУ и лесниот пристап до сите карактеристики (звучник/ порта за полнење/ камера). Нема потреба да го соблекувате кога го користите телефонот што совршено се вклопува во вашиот телефон и обезбедува одлична заштита. Лесните материјали го прават овој случај тенок, џебен и лесен за инсталирање или отстранување. Пакет : . 1* Случај Покритие (Телефонот не е вклучен!) Компатибилен Со Самсунг Галакси А03 Јадро Само, не за други модели. Супериорен Дизајн На Материјали И Заштита. КАРТИЧКА СЛОТОВИ И ГЛЕДАЊЕ ШТАНД. БЕЗБЕДНО МАГНЕТНО ЗАТВОРАЊЕ. ПРЕЦИЗНИ ИСЕЧОЦИ И ЛЕСНИ.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа четка има неизбелени, необоени црни влакна од свињи кои ви овозможуваат да држите остри рабови и да

Добијте драматичен допир на вашиот стил со оваа манжетна Дизајнирана со нерѓосувачки челик со црна ипп�

Играчите се тркаат низ собата за да одговараат на нивните бои и да ги изгаснат пожарите! Изгаснете ги по�

Прекрасен спектар на егзотични перници за апартман на различни животни стилови Од паметни весели дизај

Комплиментирајте ги вашите работни површини од природен камен, камини, гранитни шипки, полици и влезови

КЕНТАКИ NCAT4017 НАРЕДЕНИ PURS Слободен превозот на нарачки над 3 35 На Фан Продавница Од Страна На Фанатици...

Ултра удобноста, вклопувањето и стилот совршено се спојуваат за да го создадат вашиот сон жан...

Додадете малку трепет и сјај на вашиот зглоб со оваа извонредна нараквица Украсена со 3,645 кружни сини са

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Имајте време од вашиот живот да ловите во дивината, сето тоа од удобноста на вашиот дом, Со Ловечкиот Сет

Женски Божиќни Дуксери Со Долги Ракави Пуловери Капка Раменици Голем Дуксер Жени ве Молиме проверете Ј�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Х

Scroll