Ново
Главни метални полици за книги од 4 нивоа, црна

Главни метални полици за книги од 4 нивоа, црна

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 591.84

Додадете стил и функционалност во дневна соба или спална соба со оваа главна постава 4-ниво на полици за книги на метал. Оваа модерна полица за книги има дипломирани полици кои обезбедуваат простор за складирање и прикажување на колекционерски производи, книги, слики и многу повеќе. Може да се смести во вашата дневна соба, канцеларија или прием, забава за забава и многу повеќе. Оваа главна лента за книги со метал е прекрасен додаток на вашиот простор за живеење, е здрав и издржлив и е функционален. Мебелот Main Stays нуди идеално решение за секој што сака стилски, разноврсен мебел за домови и канцеларии. Со најразлични колекции на мебел што рефлектираат чист, модерен стил и едноставни форми што можат да се вклопат со скоро кој било стил на декор, мебелот за глава нуди нешто за секого. Внимавајте на парчиња спална соба, дневна, канцеларија и мебел за складирање во оваа категорија, вклучително и некои предмети за кои не се потребни алатки за склопување. Главни полици за книги со метални метали, црна : црна метална полица за полици има дипломирани полици кои обезбедуваат голем простор за складирање и прикажување. Секоја полица има до 65 фунти. Црна завршница. Димензии : 23,62 "H x 13.77" D X 58.34 "H.

Главните својства

Избор на купувачот

Книжарницата Кидкрафт со Катче За Читање е популарна кај родителите поради неговиот паметен дизајн, цв�

Со димензии 32 "W x 12" d x 63 " H, овие стилски парчиња мебел нудат доволно простор за складирање ЦВРСТО, ИНЖЕНЕ�

Современ стил од средниот век се среќава со рустикален индустриски дизајн во оваа книжарница за потпир�

Колекцијата Есекс нуди чисти линии и едноставен стил за координација со кој било стил на дизајн Од Шејк�

Дали ви требаат повеќе опции за складирање, но немате резервен простор? Овие поедноставени табли за пол�

Оваа библиотека со 5 полица во едноставен, чист и заштеда на вселената, го прави разноврсна опција за скл

Користете ја оваа прекрасна библиотека за да ја подигнете секоја просторија во вашиот дом Има прекрасе�

Дајте ви доволно простор за складирање книги или кој било друг дисплеј или украсни предмети, што го прав

Земајќи знаци од модерен дизајн Од средината на векот, Комплетот Landon 3pc Etagere има цврста дрвена рамка и вк�

Дали недостатокот на простор за складирање во вашиот дом ве спушта? Можеме да го свртиме тоа! Создадете �

Додадете ја елегантната книжарница за наследство од 3 полици во која било просторија за функционален и �

Со својата уникатна геометриска форма и топлите тонови на Лешник, оваа единствена Корамска Саќе Библио�

Scroll