Ново
Томас & Пријатели TrackMaster Турбо Џунгла Воз Плејсет

Томас & Пријатели TrackMaster Турбо Џунгла Воз Плејсет

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1439.84

Во Јужна Америка, тој патува низ џунглата, а овој сет на воз им помага на децата да ги преживеат тие возбудливи моменти. Превртете го прекинувачот на Една Патека За Засилување, така што бојата станува зелена, и Кога Томас ќе помине, тој ќе започне Во Турбо режим. ?Томас може да лансира во воздухот и да се издигне низ храмот во џунглата. Децата можат да експериментираат со различни брзини додека го испраќаат томас како патентира околу големата банка свртете се кон тревната падина. ?За да го натерате томас да патува побрзо во режимот" Турбо", испратете го преку Патеката За Засилување додека е префрлена на зелена боја. Потоа ќе лансира рид, надвор од патеките и ќе се издигне низ воздухот во храмот! За уште повеќе начини за играње, децата исто така можат да го испратат Томас по ридот под храмот и да ги соборат палмите покрај патеката. Кога Засилувачката Патека ќе се префрли на жолта и томас ќе помине додека е Во Турбо режим, тој ќе забави.Инспириран од филмот Томас И Пријателите, Голем Свет! Големи Авантури!, Комплетот Турбо Џунгла има моторизиран воз Томас кој може да патува до 2,5 пати побрзо од вообичаените Мотори На Тракмастер. ?Превртете го прекинувачот на Засилувачки Песни за да ја смените бојата од зелена во жолта. ?За да го забавите томас од режимот "Турбо" на нормална брзина, испратете го преку Патеката За Засилување додека е префрлен на жолто. Не само што комплетот вклучува мотор Томас кој може да патува побрзо, туку доаѓа и со две Засилувачки Патеки што им овозможуваат на децата да ја контролираат брзината. Плус, Турбо Томас ќе заврши неверојатен трик додека лансира од шините и се издигнува низ воздухот во храмот во џунглата! Во Филмот Голем Свет! Големи Авантури! Томас патува низ светот за да открие нови дестинации. ?Томас има уникатни рационализирани дизајни на џунглата. Томас и Пријатели Track Master Турбо Џунгла Воз Плејсет : Возраст : 3 до 7 години.

Главните својства

Избор на купувачот

КОМПЛЕТ ЗА ПОДЛОГИ Рр Диск БРК Диск За Сопирачки Комплет Одговара : 20062011 БУИК ЛУЦЕРН 2006,2008 2009 КАДИЛАК КО

Секогаш сте возбудени за денот На сент Луис блуз, затоа покажете ја вашата фандом со овој 30оз Флипсајд П�

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови Новите в

Оваа четка има неизбелени, необоени црни влакна од свињи кои ви овозможуваат да држите остри рабови и да

Ова куќиште на термостатот за ладење на моторот за замена е дизајнирано да одговара на вклопувањето и и�

XO HELSINKI 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО XO ХЕЛСИНКИ 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО КСО ХЕ�

Млазницата за миење затнат или протекување? Оваа млазница за замена одговара на вклопувањето и функциј�

Комплиментирајте ги вашите работни површини од природен камен, камини, гранитни шипки, полици и влезови

Исклучителен дизајн кој носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој Розов Модерен и Современ кружен �

59"Size : XXL: 12 EU : 42 Bust : 125cm / 49.47"Shoulder : 55cm / 21.05"Length : 66cm / 25.21"Sleeve : 53cm / 20.29"Shoulder : 52cm / 20 ● Забелешка : темносини јакни

Рим Акра 3 Парче Подарок За Мирис : Парфем 3 Мл, Парфимиран Крем За Тело 2,5 Мл И Парфимиран гел за Бања и Туш

Создава одлична средина за некој посебен да помине со прстите низ вашата коса Сонцето, ветерот и загаду�

Четири Сезони А / Ц Течно Црево За Ладење П / Н : 65633 Монтажа На Црево За Течно Црево w / o Отвор Цевка Одговар

Амортизацијата 60 Е Дизајнирана да Ја Користат Изведувачи На Климатизација / Станбени објекти, Техничар�

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со �

Дали сте во потрага за надворешна површина килим? Не гледајте подалеку од Нашата Надворешна Колекција...

КЕНТАКИ NCAT4017 НАРЕДЕНИ PURS Слободен превозот на нарачки над 3 35 На Фан Продавница Од Страна На Фанатици...

Приближно 14 инчи на 14 инчи измерени од аголот на перницата 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перн�

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Викерман 34 ' Топла Бела Ц6 ПРЕДВОДЕНА Еден Мувла божиќ светлина во собата Додадете малку сјај на Вашите П

Рафаел Саис Додаток За Ноќта На Вештерките Рафаел Саис Додаток За Ноќта На Вештерките : Вклучува близна�

Подготвен за бесрамна презентација Речиси Не Се Разликува од Оригиналот Библиотеката Бриџман 18 "х 24"...

Ултра удобноста, вклопувањето и стилот совршено се спојуваат за да го создадат вашиот сон жан Овие Женс�

Scroll