Ново
Grianlololokените на летните летни плажа шорцеви Бермуда кратки топли панталони за влечење еластична половината, баги мини, панталони дами, лабава рушена обична со џебо?

Grianlololokените на летните летни плажа шорцеви Бермуда кратки топли панталони за влечење еластична половината, баги мини,

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женски летни шорцеви, кратки панталони на плажа, шорцеви со високи половини за жени од жени (Optional) Size : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (Follow the size chart to select please) Material : 95% Polyester, 5% Spandex Length : Mini Waist : High Waist Season : Spring, Summer, Autumn, Fall, Winter Occasions : Обични, патувања, одмор, работа, забава, секој ден, датуми, филмови, улица, шопинг -трки : 1. Летните шорцеви за жени направени од лесна, дише, мека истегната ткаенина додава удобност.2. Shortsенски шорцеви за вежбање, еластична половината на влечење, две странични џебови3. Совршен за фитнес, јога, гимнастика, трчање, џогирање, вежбање во теретана, секојдневно, спорт или секојдневна употреба.4. Костум за плажа, спорт, шопинг, патувања, висока улица, клуб, отворено, забава, училиште, хоминг. Содржина на пакувања : 1 x жени шорцеви (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил -жени шорцеви за лето, кратки топли панталони, шорцеви на Хаваи, летни шорцеви на плажа. Материјал - 95% полиестер, 5% спандекс. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн - Обични лабави влечење еластични половини летни шорцеви, мини панталони со високи половини, цврста боја на плажа кратки топли панталони со џебови, трендовски и меки. Повод - Едноставен и дизајн на природата ги прави овие шорцеви совршени за работа, обична, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар - Лесно спарете ги ова летни шорцеви со високи потпетици, сандали, врв на култури, врвот на резервоарот итн.

Главните својства

Избор на купувачот

Не се продавај кратко Нашата обична предна работа кратка е подготвена да ви помогне да ја завршите рабо�

Крајниот основен викенд : Валените шорцеви на Jeanан Jeanан Наменети за мешање на стил и удобност, овие шорц�

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени дизајн : два џеб Обрасци : Печатени Пакетот вклуч�

Сезона : Пролет, лето, aut Повод : Секојдневно Стил : Симпатична, секојдневен Одговара : одговара точно на г�

Крајниот основен викенд : Валените шорцеви на Jeanан Jeanан Наменети за мешање на стил и удобност, овие шорц�

53 "Колк : 101см / 39 : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 6479см / 25.Здраво, Добредојдовте ВО НЕБ

Вашиот стајлинг на топло време е решен со американскиот поло Асн Деним Бермуда краток...

тоа секојдневно нови пристигнувања модерна шик трендовски облека + мода.Одговараат Заumn и Пролет нашиот

1.Карактеристики : изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилското И

Со нивните ласкави високи половини и лесни тексас на истегнување, овие индиго засилуваат шорцеви со вис

Женски Еластични Панталони За Половината До Лабава Панталона Со Цврста Боја Лабави Секојдневни Пантал�

Вашиот стајлинг на топлото време е решен со краткиот Jordorache Vintage Charli Bermuda Со опуштено вклопување и ткаени�

Жените V Вратот Трепките Чипка Секси Дамка Камизола Пижами Bowknot Шорцеви Постави Жените V Вратот Трепкит

Овие меки, удобни шорцеви инспирирани од комунални услуги се неопходни за без напор, што ви треба оваа с�

Scroll