Ново
Grianlook Дами Лето Блузи V Вратот Маици Срце Печатење Широки Маици Краток Ракав Жени Крпеница Усна Печатени Повик Копчето Надолу Црвено 3XL

Grianlook Дами Лето Блузи V Вратот Маици Срце Печатење Широки Маици Краток Ракав Жени Крпеница Усна Печатени Повик Копчето Надолу

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 287.36

Тоа Може Да Биде Облечен Или Носи Повеќе Случајно. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Дизајн : Секојдневна И Елегантна Блуза Против Вратот. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Повод - Ова Лето Блузи Е Погодна За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летни Врвови, Женски Блузи И Блуза Женски Маици За Печатење На Срце Тип На Маица : Печатење На Срце Боја : Црвена,Розова,Бела (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : V Ѓердан : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратко Сезона на ракави : Пролет, Лето, Есенски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс.

Главните својства

Избор на купувачот

Мода Жени Повик Лабава Круг Вратот Краток Ракав Денот На Свети Патрик Печати Маица Блузи Денот На Патри�

Женски Повик VВратот Лабава Печатени Кратки Ракави Блузи Маици Блуза Оваа Модна ткаенина за кошула Со К�

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

Специјален дизајн На Кружен Врат стил : секојдневна Должина : Редовен метод На Перење : Рачно перење во л�

Сезона : сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : краток ракав Деб�

02" Должина : 71cm / 27 Се препорачува миење раце или машинско перење со ниска температура,Миењето Раце би бил

Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите Ви препорачуваме да користите миење раце со топла в�

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Сино за избор Избрана со гроздобер цветни печатени, пред јазол, v вратот, половина ракав дизајн ќе се нап�

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

Scroll