Ново
HelloDecor Колибри Туш Завеса Полиестер Ткаенина Бања Декоративни Големина Завеса

HelloDecor Колибри Туш Завеса Полиестер Ткаенина Бања Декоративни Големина Завеса

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 319.84

100% Завеса За Туширање од полиестерска Ткаенина, водоотпорна и отпорна на мувла.Единствена најнапредна ТЕХНИКА ЗА ДИГИТАЛНО печатење HD, поживописна и поживописна.Со метални шипки за куки за завеси за туширање,рафинирани ракотворби,потрајни .Лесно за чистење, машинско перење. 100% Завеса За Туширање од полиестерска Ткаенина, водоотпорна и отпорна на мувла. Единствена најнапредна ТЕХНИКА ЗА ДИГИТАЛНО печатење HD, поживописна и поживописна. Со метални шипки за куки за завеси за туширање,рафинирани ракотворби,потрајни . Лесно за чистење, машинско перење.

Главните својства

Избор на купувачот

Одликувајќи се со живописни бои, јасни линии и деликатно обложување, совршени за создавање удобно капењ

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење...

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

Додадете малку уметничка боја во вашата бања со уникатни и декоративни завеси за туширање 70х73 инчи и до�

Оваа Ткаенина Сина Пеперутка Бел Памучен Цвет Инспиративни Цитати Излитена шик француска завеса за Туш

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

Натпревар за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврста издржлива в

Изработени Од Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Со Стилски Дизајнирани Слики.Машина За Перење Ладно...

Полиестерска Ткаенина.Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи, 66х72 Инчи.Дизајниран да одговара на стандар

Детали за производот : име На Производот : Туш Завеса Материјал : Полиестер Тежок и издржлив водоотпорен.

● Висококвалитетни материјали и прекрасен дизајн qзавесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

СУНЕНАТ стилски 60 х 72 Инчи Завеса За Туширање што е совршена идеја за декор за бања за сечиј декор за бањ�

Моделот е дизајниран од дизајнерот НА JOOCAR, целокупната боја е светла, може да донесе добро расположение.

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

Големина На Завеса за туширање : W = Ширина H = Висина 90cm W X 180cm H (со 7 Дупки) 120cm W X 180cm H (со 8 Дупки) 150cm W X 180cm H (с�

Оваа завеса за туширање е совршен начин да додадете празнична атмосфера во вашиот дом туш завеса :...

Туш завеса карактеристики : 1 Погоден за широк спектар на бањи и доаѓа со пластични куки за завеси за ту�

Оваа завеса за туширање е совршен начин да додадете празнична атмосфера во вашиот дом туш завеса : 1 Пого

8 мерач " Хотелска Колекција " винил туш завеса лагер со метални grommets Во Супер Јасна големина 72" x72 " Заштит

● Висококвалитетни материјали и прекрасен дизајн qзавесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи, 66х72 Инчи.Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени с

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

Scroll