Ново
Завеса за туширање, Завеси За Туширање За Среќен Ден На Таткото За Бања, Екстра Долги Завеси За Туширање, Подароци За Денот На Таткото, Водоотпорен Декор За Бања Со Б

Завеса за туширање, Завеси За Туширање За Среќен Ден На Таткото За Бања, Екстра Долги Завеси За Туширање, Подароци За Денот

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 320.48

Тоа ќе биде центри на бањата. ● Мек М-60 " х72 "(150смх180см); Л - 72 " х72 " (180смх180см), поради рачно мерење, завесата за туширање во бањата можеби грешка од 2-3см, се надевам дека ќе разберам.Бренд : FABOTDOur цел : "Нека секое семејство имаат висок квалитет, единствен оригинален дизајн производи за домаќинството"☘️ Материјал : Полиестер☘️ Достапни Големини ☁️ S - 36" x 72" ☁️ М - 60" x 72" ☁️ L - 72" x 72"☘️ Шема : Денот на Таткото☘️ Ткаенина Тип : Polyester A нежен допир на природни влакна, богата модели и се рачно изработени квалитетот на делукс текстил - тоа се детали кои ќе го направат вашиот дом оркестарот стојат надвор. Издржлив да трае долго време употреба. Брзо сушење. Редовно бришете со мека крпа или сунѓер, со што ќе го продолжите работниот век. ☘€Декоративни q Живописни бои можат да го направат вашето расположение удобно, да додадат убавина и виталност во вашата монотона бања. ☘●Практичност+висококвалитетна завеса за туширање од полиестерска ткаенина, Водоотпорна, Може Да Се Пере Во Машина, Без избледување, брзо сушење, Издржлива. Вашите гости ќе бидат изненадени. ☘+Мулти Прилики●Темата за туширање на Денот На Таткото е совршена за секој што сака да додаде малку забава и каприц во тушот - користете дома, кондоминиум, хотел, студентски дом, теретана и насекаде на друго место. Оваа завеса за туширање може да се пере во машина и може да се пегла на ниска температура. Исто така, може да се примени во завесата на вратата, завесата на прозорецот во бањата, завесата за преграда во просторијата, завесата во студентскиот дом, завесата за гардероба, завесата за автомобил за патување, завесата за кампер-комбе итн.● Доаѓа со 12 парчиња пластични куки бесплатно за лесна инсталација со минимален напор.️ ● Совршена Завеса За Туширање За Декорацијабез разлика дали вашата бања е боемска, ретро, куќа на фарма итн.️ ● Завеси За Туширање на денот на татковитеоваа завеса За Туширање На Денот На Таткото зема ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ДИГИТАЛНО печатење HD, без избледување, ви носи уникатно визуелно искуство, вашата бања секогаш изгледа убаво. Помек, попријателски за кожата и потрајни.

Главните својства

Избор на купувачот

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

ХД печатење туш завеса Пакетот вклучува : ●Едноставен И Стилски Q : оваа завеса за туширање е погодна за �

● Висококвалитетни материјали и прекрасен дизајн qзавесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

Додадете малку уметничка боја во вашата бања со уникатни и декоративни завеси за туширање 70х73 инчи и до�

Ова светилници ткаенина туш завеса мерки 70 " х 70" Има 12 метални шипки за лесно закачување и вклучува 12 бел

Туш завеса карактеристики : 1 Погоден за широк спектар на бањи и доаѓа со пластични куки за завеси за ту�

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

Шема : цветни димензии : 72 W x 72 L"100% полиестерска конструкција машинаизмијте ја печатената завеса за туши�

Оваа завеса за туширање е совршен начин да додадете празнична атмосфера во вашиот дом туш завеса :...

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи, 66х72 Инчи.Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени с

Материјал : Полиестерска Ткаенина Машинско перење Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за ка

Моделот е дизајниран од дизајнерот НА JOOCAR, целокупната боја е светла, може да донесе добро расположение.

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење...

Трансформирајте ја вашата бања во релаксирачко одморалиште со Домот НА VCNY 14Парче Комплет За Завеси За Т

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

100% Завеса За Туширање од полиестерска Ткаенина, водоотпорна и отпорна на мувла.Единствена најнапредна �

Scroll