Ново
Имате Женски Обичен Божиќен Принт Тркалезен Пуловер За Вратот Фустан Со Долги Ракави Кафе Навивајте Зелено 2Xl

Имате Женски Обичен Божиќен Принт Тркалезен Пуловер За Вратот Фустан Со Долги Ракави Кафе Навивајте Зелено 2Xl

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Женски Обичен Божиќен Принт Тркалезен Пуловер За Вратот Фустан Со Долги Ракави Карактеристики На Кафе : опис1. 1. Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за секојдневно носење2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Сезона : Летен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Тип На Полиестерпродукција : Цврст Стил На Боја : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Dress Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengths483476-86cm/29.92-33.86"38cm/14.96"59cm/23.23"122cm/48.03"M6103680-90cm/31.50-35.43"39cm/15.35"60cm/23.62"123cm/48.43"L8123884-94cm/33.07-37.01"40cm/15.75"61cm/24.02"124cm/48.82"XL10144090-100cm/35.43-39.37"41cm/16.14"62cm/24.41"125cm/49.21"XXL12164296-106cm/37.80-41.73"42cm/16.54"63cm/24.80"126cm/49.61" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 76-86cm/29.92-33.86"shoulder : 38cm/14.96"sleeve : 59cm/23.23"Length : 122cm/48.03"size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 80-90cm/31.50-35.43"shoulder : 39cm/15.35"sleeve : 60cm/23.62"Length : 123cm/48.43"size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 84-94cm/33.07-37.01"shoulder : 40cm/15.75"sleeve : 61cm/24.02"Length : 124cm/48.82"size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 90-100cm/35.43-39.37"shoulder : 41cm/16.14"sleeve : 62cm/24.41"Length : 125cm/49.21"size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 96-106cm/37.80-41.73"shoulder : 42cm/16.54"sleeve : 63cm/24.80"Length : 126cm/49.61" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 76-86см/29,92-33,86" Рамо : 38см/14,96 "Ракав : 59см/23,23 " Должина : 122см/48,03"Големина : М САД : 6 Модерен Дизајн : стилски дизајн што ќе направи да изгледате попривлечно. Прекрасни Врвови : погоден е за многу прилики. Мек И Издржлив Материјал : изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!. Добар Подарок : ова е одличен подарок за вашите пријатели или за себе.

Главните својства

Избор на купувачот

Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / Сува Шема Тип : Цврста Боја Дол

Совршено парче за време на потоплите месеци, оваа должина на коленото се вклопува и фустанот за пламен с

Спецификација Име на предметот : женски фустан Боја : бела, кремаста бела, розова, сина Материјал : полиес

Црни Фустани За Жени 2023 Летни Модни Фустани Големина L1.It е доволно издржлив за вашето секојдневно носењ�

4 "половината : 88cm / 34.1 инчи = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.4 " ракав : 20см / 7,87 '' Должина : 112см / 44.0 " ракав : 21cm / 8...

Повод : Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед И Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави, Работа,

Покажете ги вашите облини и добро го сокривте стомакот Препорака : Ова е одличен производ, па можете да г

14" ракав : 55см / 21 Овој Фустан За Завиткување Има Мало Истегнување, Ви Нуди Врвно Пријатно Искуство Со Нос�

37" половината : 84см / 33.40"големина : xl биста : 100см / 39.98" должина : 95см / 37.65" Половината : 76см / 29.35" Колк : 91см / 35.5

Елегантен Разгорен Фустан : На Сите Им Треба Летниот Бохо Макси Фустан! АЛинија И Висок Половината Дизај

: СРЕДНИ САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.Големина : М Големина.43 "Ракав : 58см / 22 Информации за

Екусн Плажа Сонце Фустан За Жени Секојдневен V Врат Лабава Долга Облека Вратоврска Боја Течен Плисиран �

Во Зима, Можете Да Одговарате И На Јакна, Која е Многу Модерна Ве Молиме Проверете Ги Информациите За Гол

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : вратот на екипажот Обрасци : Печатени...

Fesfesfes Женска Облека Цветни Печати Круг Вратот Летен Фустан Лабава Секојдневен Облека без Ракави Фустан

— фустани за враќање дома / есенски фустани Овој фустан е суштинско парче за жешките летни денови кое е �

Одговараат За, Лето и Пролет.80" Ракав : 48см / 18 Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да б

Женски Секси Механичар Вештачка Кожа Долна Облека Торба Колк Фустан Боди Мини Dress Features : 1.At забавата, бар

✿женски фустани мал црн фустан за жени бели фустани облека за одмор плажа слатки фустани фустан во смен

Scroll