Ново
Ирскиот Келтски Кладаг Срцев Прстен Во Оксидиран . Стерлинг Сребрена

Ирскиот Келтски Кладаг Срцев Прстен Во Оксидиран . Стерлинг Сребрена

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Избраниот прстен е фрлен во оксидирана завршница .925 сребро и прикажува ирски дизајн на кладаг.Вашето купување ќе вклучува 30-Дневна Размена Или Гаранција За Враќање На Парите И Бесплатна Американска Испорака. Ве молиме испратете ни е-пошта за повеќе детали во врска со оваа листа.925 Сребро (Оксидирана Завршница). Прибл. 2,9 грама. Ширина на опсегот - 3мм (0,1") до 10мм (0,4")Големини На Прстени - 5 до 11. Направено Во Тајланд. 30-Дневна Политика За Размена/Враќање Без Проблеми.

Главните својства

Избор на купувачот

Изразете ја вашата љубов и посветеност со овој свадбен бенд од нерѓосувачки челик Оваа широка лента од 6

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Едноставно, но елегантно исто како и вашата бескрајна врска, овој бенд од нерѓосувачки челик ја слави љу

Мишел Кембел накит женски изгрејсонце прстен, месинг со 14к жолто злато преклопување со кубни цирконија

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Совршен рачен прстен од не'рѓосувачки челик ширина од 6мм, полирана и вклучува дизајн на луксузен лак за

10К бело злато смарагд и 1 / 8 карат Т.В Дијамантски ореол прстен, кој е избркан со оригинални зелени смараг

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природ�

Направете посветеност на човекот во вашиот живот со овој црн бенд во волфрам Овој прстен има ласерска д�

Отпорноста на овој не'рѓосувачки челик на корозија и боење, ниското одржување и познатиот сјај го права�

Дајте му на вашиот изглед впечатлив смел допир со лизгање на оваа црна лента од нерѓосувачки челик обло�

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток �

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток �

Испробаниот и вистински омилен рамен стил создаден од кобалт, сребренобел современ метал со бескомпром

Овој Веренички И Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

Scroll