Ново
База на Титаниум в Полиран Црн Керамички Центар Закосена Лента

База на Титаниум в Полиран Црн Керамички Центар Закосена Лента

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Оваа зачудувачка Длето Титаниумска Основа Со Полиран Црн Керамички Центар Закосена Свадбена Лента од 7,5 мм. Овој дизајн е широк 7,50 мм. Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. ОПЦИЈАТА ЗА ПОДАРОК КАРТИЧКА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА СТАВКА! Овој производ ќе испрати во рок од 1 ден (и) од времето на нарачката. Женска Возрасна Ширина : 7,5 ММ Полиран Гравиран Керамички Закосен Раб.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој прекрасен Длето Титаниум Полиран W / Сатен Зачукуван Центар Жлеб Прстен Овој стил е широк 8,00 мм...

Отпорноста на овој не'рѓосувачки челик на корозија и боење, ниското одржување и познатиот сјај го права�

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Крајбрежен Накит "Вистинска Љубов Чека" Курзивно Сценарио Прстен Од Нерѓосувачки Челиковој прекрасен п

Почувствувајте дека инспирацијата се осветлува од акцентот на сребрен тон од не'рѓосувачки челик и црн�

Изразете ја вашата љубов и посветеност со овој свадбен бенд од нерѓосувачки челик Оваа широка лента од 6

Добијте ја најдобрата вредност за вашите пари со овој свадбен бенд на титаниум Одликувајќи се со три пе�

10К бело злато Руби & 1 / 4 Карат Т.В Дијамантски ореол прстен, зафатен со оригинални рубини и дијаманти...

Крајбрежен накит со црно обложен не'рѓосувачки челик, јаглеродни влакна, вметнете го вашиот автентичен

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток �

Крајбрежниот накит со два тона не'рѓосувачки челик заболен од прстенот на опсегот (8мм) Висина рафиниран

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе Ви се допадне

10 K бело злато сафир и 1 / 4 Carat T.W Дијамантски вртливиот прстен, зафатен со оригинален сино сафир и дијаман�

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

На вашиот посебен ден или кој било ден, изненадете го со овој софистициран бенд Изработен од не'рѓосувач

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток �

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може да направи да се чувствувате уникатно, ќе ви се допадне

Покажете ја вашата вечна посветеност со овој прекрасен титаниумски бенд Со блескава четкана завршница

Овој прекрасен Длето Титаниум 7мм Крст Црна Ipпозлатени Четкани И Полиран Свадба Бенд Овој производ е ши�

Свиткана синусна змија се испреплетува за да формира карактеристичен централен дел поставен на блеска�

Неверојатното Длето Титануим Полиран И Четкан ПРСТЕН Со Сигнал ЦЗ, изработен во Титаниум Металната теж

Титаниум Сатен И Жлеб ЗлатоБлесна Менс 8мм Бенд Прстен Големина 9.5 4.2 Грама Во Блесна метал слободен по�

Направете влијателна модна изјава додека ја носите оваа фантастична свадбена лента од кобалт...

Scroll