Ново
Џијугала Женски Кардиган Џемпери Плус Големина Топло Меко Плетено Џемпер Палта

Џијугала Женски Кардиган Џемпери Плус Големина Топло Меко Плетено Џемпер Палта

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

98" Големина : Xxxl Биста : 132cm/51.31" ракав : 47см/18.82" ракав : 49cm/19.41" Рамо : 62cm/24.62" рамо : 58см/22. Зимски палта за жени : Совршено совпаѓање со горниот дел од резервоарот, блузи без ракави, секојдневна маица или кошули како долни кошули, исто така спарете ги со фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа, панталони. Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило.77" погодна сезона : зима,aut,есенска Облека. Женски кардигани : Женски Кардиган Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка Итн. И Најдобриот Подарок За Денот На Вљубените, Годишнина, Роденден, Денот На Благодарноста, Ноќта На Вештерките,Божиќни Јакни за жени,џемпери Од кардиган за жени,womenови,Женски Кардигани,кардиган за вратоврска,џемпери за фустани за жени,женски кардигани,женски џемпери,жени кардиганизација : С Биста : 94см/37.98" Рамо : 66cm/25.90" должина : 64cm/25.83" големина : л биста : 110см/43.72" Должина : 58см/22.

Главните својства

Избор на купувачот

09 '' Sleeve : 47cm / 18 Карактеристики : ❤ Полиестер ❤material : Удобно и меко чувство, лесна и стилска ❤ Фекција : Оби

ДАЕТИРОС Кардиган Џемпери За Жени Слободно Време Дневни Секси Жени Џемпери Кафеава Големина Xlyo ќе сака�

Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница...

Женски Џемпер Со Пуловер Женски Стилски Џемпер Од Рамото Долг Женски Долг Ракав Лесни Лабави Џемпери Оп

86" Големина : L Биста : 120см / 47,24" рамо : 43,5 см / 17,13" ракав : 45см / 17,72" должина : 87см / 34,25" големина : xl Биста : 126см

Модни Жени Зимски Цврсто Копче Со Долги Ракави Обичен Џемпер Со Врат Карактеристики : 1.Карактеристики :

Атлетски работи женски ситни ситници за опуштено опуштено вежбање, панталони за вежбање е направено од

Материјал : Полиестер, направен од високо квалитетна ткаенина, лесна мека и удобна Ве молиме Забелешка :

П4 : дали е иста боја како на сликата?А4 : се трудиме најдобро да ја направиме бојата што е можно попрецизн�

Женски Џемпери Обични Пругасти Тркалезни Пуловери На Вратот Разнобојни Л (8 / 10) Ограничени количини, екс

62" Должина : 73см / 28.43" РАКАВ : 58СМ / 22.13 " Должина На Грбот : 82cm / 32.74 " Должина На Грбот : 81см / 31.83" должина : 71см /

Останете пријатно додека изгледате модерно како и секогаш со овој женски џемпер на Мис Тина со шамија н�

Големина : S Биста : 116cm / 45.67" ракав : 49cm / 19.29" Должина : 63cm / 24.80" Големина : M Биста : 120cm / 47.24" ракав : 50cm / 19.69" Дол�

Жените Повик Лабава Еднобојна Долга Ракав Мода V Вратот Пуловер Џемпер Материјал : Полиестерски Влакна �

Женски Моден Кварт Со Ракави Со 4 / 3 Ракави Со Печатено Копче Кардиган Јакна Врвкарактеристики : Повод : С

***** ❤ 【Материјал】 : Лесна и дише ткаенина, издржлив и мек материјал, разноврсен и обичен, доволно за ваш�

Жените V V Вратот Долг Ракав Џемпер Лабава Плете Пуловер Секси Скокач Tops Casual и лабава, Премиум материјал �

Од деца до постари лица, можете да најдете облека што ви одговара во YWDJ Ако сте заинтересирани, можете да

●Дизајн : жени Со Пуловер Со Половина патент, преголеми дуксери, дуксери со четвртина патент,јака за рам

Тенок Фит, V вратот, копчето надолу пред, копчето за затворање, долг ракав, џемпер кардиган Овој лесен кар

Изработени од висококвалитетни полиестерски и памучни материјали, меки, пријателски за кожата и дишат �

розова поло кошула жени,женски пижами,меурчиња за жени,женска кошула за ноќта на вештерките,загреан кап

Срцев n здроби детали за точката долга кардиган Лесно секојдневно суштинско значење е одлично да се згр�

Scroll