Ново
JewelersClub Carat T.G.W. Емералд и бел дијамантски акцент Стерлинг сребрен сет за накит со 3 парчиња

JewelersClub Carat T.G.W. Емералд и бел дијамантски акцент Стерлинг сребрен сет за накит со 3 парчиња

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Додека секогаш има отворена покана да се украсите во пенлив накит, изборот на парчиња што раскажуваат приказна е дополнителен бонус. Затоа ќе ги сакате оригиналните скапоцени камења и дијамантски прстен, ѓердан или обетки во оваа колекција. Секоја од овие опции во стилот нуди можност да ја покажете вашата личност. Одете на впечатливи обетки за да ја одразувате вашата смела страна или да изберете ѓердан за приврзок за суптилен стил. Изберете го вашето омилено парче (или парчиња) и спарете ги овие пенливи lубовници со вашите секојдневни омилени или додајте ги во нежен вечерен ансамбл за прекрасен додаток што е уникатно вас! 0,925 Стерлинг Сребрен 3-парчен сет. Оригинален смарагд со 1/20 CTW бели дијаманти. Пар обетки обезбедени со притисок назад. Приврзокот вклучува 18 "l ланец. Прстен достапен во големини 6-7-8.

Главните својства

Избор на купувачот

Класичен и смел машки чаден кварц и дијамантски прстен изработени во цврсто бело злато од 14к Со комплет

ПОТСЕТНИКза да го задржите најдобриот квалитет, ве молиме чистете и носете редовно за да ја одржите нег�

Синиот топаз има најдобра и најживописна боја, светла боја на ветерницисина боја што е лесна, но заситен

Опис Изработен е од лесен тип бакар метал Ова не само што го прави клипот на обетки со мазна површина, ту�

Карактеристики : 1.Желките имаат репутација дека имаат среќа Тие симболизираат надеж, долговечност и си�

Ве Молиме Соблечете Додаток Пред Да Земете Вежби Тие Се Значајни Подароци Што Ја Изразуваат Вашата Љубо

Подигнете го вашиот изглед со овој бел, сив и розов култивиран слатководен бисер трио ѓердан и жица, сет,

Нерѓосувачки Челик Полиран И Антички Марказит Прстен Заврши : Полиран И Антички|Материјал : Основно : Не�

Неговиот уникатен дизајн удобно го прегрнува прстот, овозможувајќи ви да го носите цел ден додека го пр�

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Симулирана CZStone Color_1 : Количина На Белиот Кам�

Висококвалитетен моден ѓердан и накит со синџири 100% вистински цврст 14к злато Одличен подарок за жени и �

За извртување Носат Модерно! Twisty Petz се светли скапоцени камења кои се претвораат од домашно милениче во

Кожено издание Јазик : Шпанска Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите со златен лист печатење на' рбетот...

Мода Темно Прозрачен Прстен За Отчукување На Срцето Прстен Од Нерѓосувачки Челик Ветување Прстен За От�

Женски Прстени Високо полиран (без позлата) Нерѓосувачки Челик Прстен ОПИС ЗА ЖЕНСКИОТ ПРСТЕН...

Категорија : Рингматеријал : Нерѓосувачки Челик Завршна Обработка : Двобоен Ип Златен (Јонско Позлата)Це

Квалитет на материјалот : Врвен квалитет Ааа Нерѓосувачки Челик Тежина : 0,5(оз)Големина : 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13

Овој прстен за 'рскавица од 16 мерачи е за падот! Направено е со 10мм издржлив 316 L не'рѓосувачки челик, во об

Опис : Карактеристики Како што се мама писмо и облик на срце, сјаен и сјаен кристал и издржливи дизајни с�

Накит Пом Пом Божиќна обетка Пост Снежан дрво Венец Санта 13738 Дедо Мраз Убави Божиќни обетки нацртани в�

Пронајдовте совршен фустан што треба да го носите на роденденот на вашата најдобра, па сега е само праша

Џијугала Прстени За Жени Изјава Гроздобер Панк Скапоцен Камен Тиркизна Женски Прстен Накит Подароциин�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Со Силен ветер и светла месечина од Пазарот На Џој

Категорија : Рингматеријал : Нерѓосувачки Челик Завршна Обработка : Ип Црна(Јонска Позлата)Центар Камен

Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Златни Тројни Прстени Од Кристал Жените Мода Целосен Дија

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Симулиран Рубин, Создадена Симулирана Лабор

Опис дали барате специјален додаток за облекување што ве прави да се истакнувате на забави? Овој произв�

Удобна Зона Студија ви носи удобен и стилски накит што ќе ве натера да сакате да прегрнете се и сешто!Ние

Scroll