Ново
Писмо Двојно Глуждот Женски Глуждот Во Облик На Срце Почетна Глуждот Лето Подарок Плажа Украси, Т

Писмо Двојно Глуждот Женски Глуждот Во Облик На Срце Почетна Глуждот Лето Подарок Плажа Украси, Т

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 239.84

Азбука Клучна Коска Синџир Новиот Накит Клавикулата Ѓердан Додатоци Setfearts : СПЕЦИЈАЛНИ СРЦЕТО ПОЧЕТНА СИДРО : златен глуждот со Z букви на срцето приврзок на популарни дизајни.Ова може да го претставува вашето име, но може да го претставува и вашиот љубовник и семејство. Глуждот е сеуште врв на колокација на облека.Овие слоевити глуждови обезбедуваат долготрајна завршница, а широкиот дизајн на рамен морски синџир ја намалува тежината на глуждот и е многу удобен за секојдневно носење.Сетот златен глужд е совршен подарок за вашето семејство, љубовник и пријатели. Совршен за плажа, базен, сурфање или која било друга пригода во лето, сигурно ќе ви даде комплименти.Овие нараквици за глуждот се 8,8" долги со продолжување од 2,2" и дизајн на затворач од јастог за да можете лесно да ја прилагодите должината на вашите потреби.Вклучен Пакет : 1 Х Глуждот . Овој производ е изработен од висококвалитетни материјали, безбедни, еколошки и нетоксични. Тоа е Одличен Подарок за Девојка, сопруга, Ќерка, Мајка или Пријатели. Најдобри подароци за девојчиња, деца, деца и жени на Родендени, Божиќ, Нова година и Секој Празник.

Главните својства

Избор на купувачот

Летечко Срце Основен Стомачен Прстен 14гр (1,6 ММ) #103 (1 Парче) Анодизиран Титаниум Над 316л Хируршки Челик Бе

Ова е прекрасен приврзок за пеперутка и е совршен како подарок за секој што сака пеперутки Ова е прекрас

За извртување Носат Модерно! Twisty Petz се светли скапоцени камења кои се претвораат од домашно милениче во

Неговиот уникатен дизајн удобно го прегрнува прстот, овозможувајќи ви да го носите цел ден додека го пр�

7 парчиња Нараквици Дами Нараквица Комплет Летен Накит Девојки Накит Секојдневна Облека Додатоцикарак�

Опис Сигурно ќе добиете постојани комплименти кога ќе го носите овој прекрасен прстен на свадба, роденд

Овој цврст акрилен прстен со камо вртење е нов и популарен дизајн како прстен за редење или да се носи са

Синиот топаз има најдобра и најживописна боја, светла боја на ветерницисина боја што е лесна, но заситен

Облечете го на западна облека или традиционална облека; овие обетки ќе направат да изгледате небесно...

Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Златни Тројни Прстени Од Кристал Жените Мода Целосен Дија

Зачудувачки прстен од роза, антички електронски женски прстен во пет димензии : [Уникатен дизајн] : Овој �

Цврст Анодизиран Титаниум Лабрет Монро Со ЦЗ Скапоцен Камен 3 Бои Достапен Опис Ова Е интригантен накит

Озмјан Женски Накит Ѓердан Од Сончоглед Женско Прекрасно Растение Ѓердан Од Приврзок Од Сончоглед женс

Тежина : 26гчанин должина : 40см, дебелина на џебниот часовник : 0,9 см, дијаметар на часовникот : 2,7 см(вклучу�

Scroll