Ново
Keteyh-chn долги панталони за девојки кои влечат панталони панталони еластични половини, обични баги панталони сива, xl

Keteyh-chn долги панталони за девојки кои влечат панталони панталони еластични половини, обични баги панталони сива, xl

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Долги панталони за девојчиња кои влечат панталони панталони Еластични половини, обични панталони со сива боја, xlseason : на сите сезонски табели : . Големина : Препорачана возраст : 6-12 месеци половината : 38см/14,96 '' Должина : 40см/15,75'size : m Препорачана возраст : 12-24 месеци половината : 40см/15,75 '' Должина : 45см/17,72'''size : Препорачана возраст : 2-3 години половината : 42см/16.54 '' должина : 52см/20,47''size : xl Препорачана возраст : 3-4 години половината : 44cm/17.32 '' Должина : 58cm/22.84'''Size : 2xl Препорачано Возраст : 4-5 години половината : 46 см/18.11 '' Должина : 62 см/24,44 '' Материјал : Дише, меко и истегнување. Многу удобно и топло за носење, исто така може да ги исполни основните барања за играње . Моден дизајн : Долги и високи ребрести панталони со ребрести половини им помагаат на децата да играат поудобни. Уникатниот дизајн е многу привлечен . Опција со пет големини : може да се носи во која било форма. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење внимателно пред да ја купите предметот . Погоден за повеќето прилики : Панталоните се многу разноврсни. Погодно е за играње надвор, активности во затворен простор, забава, секојдневен живот, итн. Содржина на пакет : 1 x Мали девојчиња долги панталони. Миење на рацете или миење на машината, ве молиме, не впивајте ја облеката во вода долго време.

Главните својства

Избор на купувачот

Повод : Секоја пригода Пол : Девојки Тип на шема : Печатење Тип на ракав : Долг Ракав Ако имате било какви п

Облека за 9 Годишни Девојчиња Мали Деца Девојчиња Памучни Хеланки Плетени Пантихози Растегливи 9 Месечн

XOXO девојки поштенски преден дуксер со долги ракавиВклучува дуксер со качулка со долги ракавиУдобен диз

Освежете ги нејзините дневни избори со веселите дизајни на Делфинските шорцеви на Dreamstar 3патеки! Светли�

Овој симпатичен и удобен џемпер од Пинк Ангел е совршен за сезоната на празници Мека плетена ткаенина и

Зачувајте се на училишните униформни најважни работи, почнувајќи од оваа двојна пакет на момчињата, дол

Двапати убаво Сетот за исечени џемпери на бесплатниот склоп вклучува класичен ребрести кардиган и врво

Зед е официјална фудбалска ѕвезда во Средното Училиште Сибрук?а тој?зомби од глава до пети! Вашето дете �

Овие хеланки на атлетски дела ќе го подготват вашиот спортист да се соочи со нешто кога денот ќе го фрли

Таа ќе се чувствува прекрасно во лето со секојдневниот резервоар за рингер за правда на девојчето! Овој

Време за некое сонце, песок и забава Оваа крвава бранови со ребрести танкини за девојчиња ќе ја има возб�

Добредојдовте трендовски пресврт на класичен кардиган Овој кардиган на „Ник и Лекси“ го воздигнува св

Детски Костими овој забавен Костим За Спасување На Топлотни Бранови за Мали Деца вклучува комбинезон с

Класичното копче надолу ревидирано Кошулата со постелнина за кратки ракави на Scoop е едноставна, но стил�

Scroll