Ново
Кингстон Месинг КБ981АПЛ Широко Распространета Славина За Бања, Полиран Хром

Кингстон Месинг КБ981АПЛ Широко Распространета Славина За Бања, Полиран Хром

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Оркестрирана со протокот на постојано присутните рачки на порцеланската рачка, оваа славина преовладува чудна мелодија на дизајнот за да ги придружува нејзините традиционални детали. Идеални за попространи бањи, распространетите славини се повеќе распоредени и имаат инсталација со 3 дупки. Американскиот патриот 8-инчната широко распространета славина за бања и нејзината карактеристична цврста месинг конструкција и врвно полиран хромиран финиш гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Додадете навестување за гроздобер стил во вашето домаќинство со оваа славина. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста месинг конструкција. Дурасеал кертриџ без миење. Палубата планината 8 "до 16" широко распространета 3-дупка инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на вода на 60 ПСИ. 1/2-14 нпсм врска. 4-1/8" излив дозвола. 5 " излив дофат. Рачките со двојна рачка ги исполнуваат упатствата НА АДА. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост. Лесен за чистење.

Главните својства

Избор на купувачот

Сите картони за испорака се или 100% рециклирани по потрошувачите или се направени од рециклиран картон И

Каролини Богатства 8482МАТ Палма Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27, 27"Л х 18" W, разнобојна Оваа Внатрешн

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Натопи Пердув Пенкало, Мастило Пенкало, Канцелариски Материјал Подарок Кутија Антички Калиграфија Пен�

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих..

Калавеј го воведува Сетот За Голф Рева, сет за врвни перформанси за жени Сетот За Голф Рева содржи клубо�

2" Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика британија Големина : 12 Еу Големина : 38 Биста : 100см / 39.5" ПОЛОВИНАТА :

Совршен е и за родендени, забави, тушеви, свадби, настани и сите други ваши сезонски потреби за подароци..

Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи �

Карактеристики : Дермална Основа За Сидро Изработена од висококвалитетен Титаниумски материјал Г23 без

Чоколадо За Одење Од Колекцијата На Селото Лемакс Санта Вондерленд Село Лемакс# : 62300 Додаток Материјал

Сите Детски И Бебешки Чевли Препорачана Возраст : 1111, 5 Години Големина : 33 внатрешен дијаметар : 22см / 8,66 "

Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја го�

Овој Принцеза Принцеза Врамени Сликарство Печатење е врвен квалитет Giclee печатење на висока резолуција

Тим Италија фудбал љубовник Дете Долг Ракав Маица со потресени знаме На Италија и фудбалска топка вели �

Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка ❀ СОВРШЕН БОЖИ�

Богатства КАРОЛИНА SC9174ЗНАМЕРОДИТЕЛ Дакел Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Знаме, разнобојни

Татко ти ти значи многу Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот Не само што ги прави �

Функција : 1 Погонскиот мотор започнува непречено и го прави возењето поудобно.2 Силна моќ на качување, н�

Големина Табела : Големина : XL Биста : 108cm / 42.52" ракав : 19cm / 7.48" Рамо : 40cm / 15.75" Должина : 75cm / 29.53" Големина : XXL Б�

Богатствата НА каролина SS8267 OVMT Weimaraner Печка Мит, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични weimaraner у

Убава Божиќна Колекција Облека За Чорапи За Деца е најдобриот избор за Вашиот Божиќен Подарок! Оваа Грд�

Изберете совршен подарок за вашите деца со нашата смешна И стилска Колекција Облека За Ноќта на Вештерк

Либерти Блуз Машки Голем увезен Голем недовршен инсем 38 "Висок недовршен инсем 40" Изберете "Должина На П�

Топол, смел нордиски племенски дизајн ткаен во богати, природни бои Неговиот потресен ефект на четка да�

Црешите од курва помагаат да се избегне непријатност со поддршка на нормалниот воспалителен одговор на

Scroll