Ново
Киплики Трговија На Големо Есенски Дуксер Жените Печатат Кружен Врат Лабава Маица Со Долги Ракави Врвна Блуза Пуловер

Киплики Трговија На Големо Есенски Дуксер Жените Печатат Кружен Врат Лабава Маица Со Долги Ракави Врвна Блуза Пуловер

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 244.64

Киплики имаат пуловер дуксери за жени слатки/качулки без качулка/дуксери со патент за жени исечени/дуксери со дуксери блуза/пуловер со половина патент жени/дуксери со качулка тренди/дуксери за жени /етски/женски пуловер дуксер/тренинг дуксери со долги ракави со дупка за палецот, совршен подарок за жени и тинејџери. Овој киплики дуксери за кожата и удобен, не е лесен за деформација, овој преголем дуксер може да се носи за луѓе од сите форми. + ПРИВЛЕЧНИ ДИЗАЈНИ : Киплики Врвен Пуловер Со Долг Ракав/ Четвртина Дуксер Со Патент/ Секојдневна Блуза/ Ребрест Плетен Џемпер/ Капка Врвови На Рамената/ Широк Дуксер/ Женски Преголеми Џемпери/ Блуза Со Јака Со Превртување/ В Врат На Вратот / Есенска Мода. + СТИЛ НА СОВПАЃАЊЕ : овој моден киплики есенски дуксери е идеален избор во вашата гардероба. Лесно се совпаѓа со панталони, фармерки, спортски панталони, хеланки, шорцеви. И можете да одговарате на се што ви се допаѓа внатре, како резервоар, елек за култури, ками,итн. ● РАЗНОВИДЕН ИЗБОР : Армиски Зелени Партиски Блузи/ Зимска Блуза Со Долги Ракави Од Кајсија За Жени/ Црн Есенски Пуловер Туника Џемпер/ Темно Зелени Дуксери Со Патент/ Сиво Сини Џемпери Со Поделени Полите/ Каки Секојдневна Блуза За Работа/ Морнарица Зимски Преголеми Џемпери За Жени/ Рѓа Црвен Божиќен Џемпер Топ/ Бели Есенски Дуксери за Жени/ Вински Црвени Женски Празнични Блузи. ● ПРИЛИКИ : можете да го носите ова киплики есенски дуксери на работа, канцеларија, обична забава, состанување, излегување, пешачење, домашно патување, секојдневно, шопинг, одмор, улица, забава, на отворено, клуб и така натаму во fall и зима. + НЕГА : машинско перење ладно со лајк colors.Do не белило.Висат или лежат рамно за да се исушат.Железо на ниско ниво.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој врв е изработен од висококвалитетен материјал Ткаенината е многу мека удобна и еластична, што ја п

Зодгу Лето Женски Лабави Блузи Плус Големина Блузи Кошули 2023 Зделки Женски Врвови Со Кратки Ракави Град

11" должина : 72см / 28 Може Да Одговара Со Видови На Дно Како Шорцеви, Фармерки, Лабави Панталони И Здолништа

плочи од камено палто епоксиден комплет бургундски блузи за жени блузи за вежбање за жени плетени блузи

Должина На Ракавот : Краток Ракав.24 должина69СМ / 27 Женски врвови.Лесно Се Совпаѓа со Фармерки, Панталони,

миење машина што се мие со ладна вода препорачана, не бели, не се железни, висат или линија за да се исуша

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 108см / 42.52" Ракав : 40.5 см / 15.94" Должина : 67см / 26.38"Големина

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Секојдневен Кардиган Капут Тип На Шема : Печатење Н�

Женски обичен моден цветен цветник со долг ракав со долги ракави на врвот на вратот на вратот на вратот �

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете порака До Нас Карактеристики : Резервоарот Блузи З

Бренд : Росфенси Материјал : 95%Полиестер + 5%Спандекс, мека, удобна и топла ткаенина, давајќи одлично чувст

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

Големина : М Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 160см / 62 Се Што Сакаме Е Да Ви донес�

Оваа туника од Фагун, во која има само вез, е дизајнирана да додаде опуштен раб на секоја облека...

Pie Pie Buy Женски Долг Ракав Мрежа Srtipe Ладна Рамо Лажичка Вратот Патент Повик Кошула Полиестер, Мрежа Затво�

Надградете ја вашата гардероба со нашата стилска колекција на женски кошули и врвови Со фокус на дизајн

Големина : М Биста : 94см / 37 Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изг�

Scroll