Ново
Колиша Дами Летна Плажа Сарафан Еднобоен Долг Фустан У Врат Макси Фустани Хавајски Бохо Вино Без Ракави Црвено С

Колиша Дами Летна Плажа Сарафан Еднобоен Долг Фустан У Врат Макси Фустани Хавајски Бохо Вино Без Ракави Црвено С

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Материјал-100% Памук. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Ткаенина : памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Дизајн - Макси Фустан, Долг Фустан Без Ракави, Бохо Обичен Фустан, Сарафан На Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Класичен Сарафан За Гардероба. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан Без Ракави, Обичен Фустан, Сарафан На Плажа Со Среден Струк, Трендовски И Елегантен4. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Главните својства

Избор на купувачот

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Класичен Сара�

Спецификации : Материјал : Полиестер + Памук Боја : Бела / Црна / Кајсија Големина : С, М, Л, ХЛ Пол : Жени Воз�

Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате Ткаенината Е Мека и Ди

Udaxb женски фустани модно печатено тркалезно деколте макси датум макси фустани 2xl Ве молиме, не само што г

★★★★★ Добредојдовте на Drindf ★★★★★Сакате да имаат пријатен шопинг искуство во Drindf, ние ќе ви обезбед

Тип на ставка : Сарафан За Жени Пол : Жени Жена,Дами,Дама,Женскиматеријал : Полиестеркол : Црвена,Сина,Црн

1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски�

Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно м�

Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.Содрж�

Женски Летен Секојдневен Круг Вратот Краток Ракав Слабеење Цврсти Фустани Карактеристики : Изработен е

36"големина : 2хл сад : 12 велика британија : 14 еу : 42 биста : 120см / 47.18"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ

Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен : ХГолема Биста : 128см / 50,39" Должина : 133см / 52,36 "

Макси Фустани За Жени 2023 Лежерна Плус Големина Карирана Шема Плетени Фустани Со Долги Ракавиматеријал :

Женски Макси Долг Фустан Без Ракави Летен Сарафан На Плажа Плус Големинапроизвод Карактеристики : Глав�

76" Големина : Л : Големи сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 биста : 108см / 42 Овој секојдневен летен фустан е сов

07"Length : 125cm / 49 ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.28"Waist : 64cm / 25.35" колк : 92см / 36.00" Голе

Женски Моден Секојдневен Еднобоен Памучен Џебен Фустан без Ракави Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот

плажа жени сатенски шпагети ремен мини фустани летни секојдневни летни вафли фустан за одмор фустан за

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Половината : 6273см / 24.4128.74" Хип : 106см / 41.73" Должи

Моден дизајн!Материјал : 80% Полиестер,20% Ленсезона : четири Сезони должина На Ракавот : Перење Без Ракави :

Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1 Ви дава Прекрасно Искуств

Дизајн : Боемски Долг Фустан Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што �

Големина(инч) ТИП ИЛИ КАРАКТЕРИСТИКИ : прашка фустан лето; прашка се облекуваат жените, мини фустани за ж

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall,

Scroll