Ново
Колиша Женски Прашка Летни Мини Фустани Лабави Мини Фустани Цветни Печатени Сарафани Елек За Вратот На Екипажот Фустани Со Маица Светло Жолта XL

Колиша Женски Прашка Летни Мини Фустани Лабави Мини Фустани Цветни Печатени Сарафани Елек За Вратот На Екипажот Фустани Со Маица

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 415.84

Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани, Лизгачки Фустан Тип На Шема : Цветен Печатен Боја : Бела, Сина, Црна, Црвена, Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестернеклин : Екипаж Должина на вратот : Мини Должини Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Мини Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Краток Фустан. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Дизајн : Секси Боемски Долг Фустан. Материјал-100% Полиестер. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Класичен Сарафан За Гардероба. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Натпревар - Мини Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Карактеристика : Фустани Со Широки Ремени Бохо, Фустан Со Лизгање Без Ракави, Цветен Печатен Фустан, Сарафан На Плажа На Вратот На Екипажот, Трендовски И Елегантен4.Содржина на пакетот : 1 х Женски Фустан За Лизгање (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Главните својства

Избор на купувачот

Фустани За Жени 2023 Летни Фустани Без Ракави Надвор Од Рамото Фустани Со Оглавник Облечени Секојдневни Т

Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см / 39.37 "Ракав : 42см / 16.54 " Должина : 113см / 44.49" ...

Женски Елегантен И Секси Фустан Со Исечени Две Раменици Со Кратки Ракави Ве молиме, Не Само Упатете Го В�

Кога сте подготвени да се борат, нема граници за победа Кривата за прегрнување, каросеријата одговара н�

Merqwadd ЖЕНСКИ Y2 K Швајцарски Дот Мини Фустан Жакард Летаат Ракав Квадратни Вратот Шифон Фустан Лето Набра�

Карактеристики На Производот : Должина На Фустанот : Кратка Должина На Ракавот : Долг Ракав Тип Ракав : Р�

Големина : S Биста : 82cm / 32.28" Половината : 68cm / 26.77" Ракав : 60cm / 23.62" Должина : 77cm / 30.31" Колк : 90cm / 35.43" Големина : М

Мода Женски Плус Големина Вештачка Обвивка V Вратот 3 / 4 Ракав Вклопуваат И Одблесокот Свадба Гостин Пов�

Овој одблесокот боемски фустани за жени совршено одговара за секојдневно, датира, шопинг, канцеларија, �

Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски.16" Должина : 78см / 30.71" Големина : ХХЛ САД : 12 Биста : 106см / 41.92" Големина : Л С

Забелешка : Бидејќи вистинската големина е азиска големина, препорачливо е да се следи нашата табела со

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Жените Лето Повик Еднобојна V Вратот Возбуда Краток Ракав Копчето Надолу Линија Мини Фустан Материјал :

Оваа ткаенина За Мини Фустан Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Половината : 94cm / 37.01" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 58cm / 22.83" Должина : 88cm / 34.65" Големина : М

Fit и Flare Sundress Women Holiday Beartion Casual летен фустан многу ласкаво вклопување точно до големината...

Надградете ја вашата гардероба со нашите јуниори за суфицит предниот фустан без граници Овој фустан им�

Стилски Женски Летен Секси Секојдневен Ракав Со Ѕвонче Цврсти И Печатени Фустаникарактеристики : израб

Женски Моден Памучен И Ленен Екипаж Лабав Краток Ракав Цврст Мини Фустан 1.It изработен е од висококвалит

Карактеристики : Секојдневен,Без Ракави,Тркалезен Врат, Печатен Фустан Женски Фустан .Повод : Запознава�

Игра на образец Врвот на зачудувачки точки го ажурира овој симпатичен излив мини фустан од лажичка Се о�

Секси секси летен плетен ракав со ракав, деколте за печатење мини фустан, ве молиме проверете ја табелат

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Модни Жени Обични Кратки Ракави Цврсти Д

Scroll