Ново
Мини Фустани За Жени Краток Ракав Цветни Печатење Вратот Јазол Пред Линија Краток Фустан

Мини Фустани За Жени Краток Ракав Цветни Печатење Вратот Јазол Пред Линија Краток Фустан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см/41.73 "Рамо : 45см/17.72" Ракав : 34см/13.39 "Должина : 79см/31.10". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31 "Рамо : 46см/18.11 " Ракав : 35см/13.78" Должина : 80см/31.50" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114см/44.88 "Рамо : 47см/18.50" Ракав : 36см/14.17 "Должина : 81см/31.89". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118cm/46.46 "Рамо : 48cm/18.90 " Ракав : 37cm/14.57" Должина : 82cm/32.28" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 122cm/48.03 "Рамо : 49cm/19.29 " Ракав : 38cm/14.96" Должина : 83cm/32.68" . Женски Цветен Јазол На Вратот Напред Линија Краток Фустанкарактеристики : 100% Ткаенина За Затворање На Полиестерти Нема истегнување, малку видете Низ Без Грб,плисиран, ремен, кимоно ракав, фустан со патент со висок струк погоден за летна плажа, одмор, забава Или кој било посебен секојдневен одмор ве Молиме погледнете Ја Табелата Со Големини во Описот на Производот како подолу Сезона : Летен Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип на Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневно Вклопување : Одговара На Големината На дебелината : Стандардно Како да се мие : Миење раце Ладно,закачување или сушење на линија што добивате : 1 еез Dress Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengths4834106cm/41.73"45cm/17.72"34cm/13.39"79cm/31.10"M61036110cm/43.31"46cm/18.11"35cm/13.78"80cm/31.50"L81238114cm/44.88"47cm/18.50"36cm/14.17"81cm/31.89"XL101440118cm/46.46"48cm/18.90"37cm/14.57"82cm/32.28"XXL121642122cm/48.03"49cm/19.29"38cm/14.96"83cm/32.68"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 106cm/41.73"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 34cm/13.39"Length : 79cm/31.10"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 110cm/43.31"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 35cm/13.78"Length : 80cm/31.50"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 114cm/44.88"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 36cm/14.17"Length : 81cm/31.89"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 118cm/46.46"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 37cm/14.57"Length : 82cm/32.28"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 122cm/48.03"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 38cm/14.96"Length : 83cm/32.68" Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Главните својства

Избор на купувачот

матурски фустан најдобри фустани цветен фустан породилен фустан со долги ракави фустан во боја на рѓа н

Dymade Women Solide Collection Beless Dest Изработено е од полиестерски материјали, издржливо за вашето секојдневно носењ�

Игра на образец Врвот на зачудувачки точки го ажурира овој симпатичен излив мини фустан од лажичка Се о�

Секси секси летен плетен ракав со ракав, деколте за печатење мини фустан, ве молиме проверете ја табелат

Женска Летна Мода Секси Џеб Шарени Печатење Торба Колк Без Ракави Фустан Ве молиме, Не Само Упатете Го В�

72 " Ракав : 19см / 7 Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Забава, Одмор На Плажа,Спортско Трчање,Улично Но

Сезона : Aut и зима Пол : Женски Материјал : Памук,Тип На Полиестерска Шема : Стил на боја : Секојдневна,Модн�

Минималистички стил со максимална привлечност За fallуби се во фустанот за џемпери без ракави на слободн�

52 "Половината : 92см / 36 Големина и Големина : Големина И Големина.50 " Рамо : 37см / 14.28" Должина : 137см / 53.Содржи�

Стилски Женски Летен Секси Секојдневен Ракав Со Ѕвонче Цврсти И Печатени Фустаникарактеристики : израб

Scroll