Ново
Компатибилни етикети со адреси DK

Компатибилни етикети со адреси DK

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Заштедете уште повеќе со нашите компатибилни списоци на етикети со адреси. Оваа листа содржи 6 ролни со етикети со адреси. Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот DK-1201 кога нашите компатибилни материјали даваат одличен квалитет за дел од цената? Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Овој сет работи во следниве производители на етикета P-Touch QL : 1050, 1050n, 1060 N, 500, 550, 570, 570 VM, 580 N, 650 TD, 700, 710 W, 720 NW. Забележете, пакувањето на мало може да варира и оваа ставка ќе работи само со печатари купени во Соединетите држави и Канада. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. Висок квалитет. 100% загарантирано. Ист капацитет како оригинален.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристика : * сосема нов и квалитетен* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив1 Цврсти и �

Кога станува збор за етикетите за опасност, едноставно нема простор за сечење агли или ризикување...

Ознаките за обележување нанижани нудат мазна површина за пишување за да биде едноставно да се обележат

Карактеристики : Сите овие налепници за етикети се погодни САМО ЗА печатач Со етикети D101 Со 6 големини з�

Scroll