Ново
Комплет Жица За Свеќички-Компатибилен Со-Тојота Корола 4А-ФЕ 1991

Комплет Жица За Свеќички-Компатибилен Со-Тојота Корола 4А-ФЕ 1991

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1003.04

Комплет Жица За Свеќички - Компатибилен со 1988 - 1992 Тојота КОРОЛА 4А-Феноте : капа Капа и жица; Оригинален Дел За Замена На Опремата / Комплетен Комплет Капа И Жица Комбо Компатибилен со или Одговара : - 1992 Тојота Корола - 1988 - 1991 Тојота КОРОЛА 4А-Феитс Години : 1988 1989 1990 1991 1992 прегледајте Го Описот На производот За Да Обезбедите Соодветно Вклопување. 1988 1989 1990 1991 1992. Свеќичка Жица Во Собата.

Главните својства

Избор на купувачот

Фабриките денсо се QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефект

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти

Овој Комплет ЗА ЖИЦА ЗА СВЕЌИЧКИ ДЕНСО е компатибилен СО GMC K1500 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988 5.0 L 5.7 L V8 и е совршен за

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти

ДЕНСО Авто Делови свеќичка изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка...

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти

Супериорната отпорност на платина на erзија и корозија му овозможува на двојниот платински приклучок На

Scroll