Ново
Конец Брои Квалитет Лист Постави Длабок Џеб Египетски Памук Боја Светло Сина Лента Големина Близнак XL

Конец Брои Квалитет Лист Постави Длабок Џеб Египетски Памук Боја Светло Сина Лента Големина Близнак XL

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1104.00

100% Египетски Памук нуди барана комбинација на супериорна сила, луксузна мекост и прекрасен сјај. Овој лист поставен од 100% памук. Спијте подобро и будете се секое утро чувствувајќи се освежено и полно со енергија. Свилени меки, најудобни и луксузни чаршафи што можете да ги најдете. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО - нашите производи се поддржани од неверојатна услуга За клиенти Овие 100% памучни листови се потрајни, природни и еколошки, во споредба со листовите од микрофибер кои привлекуваат прашина и статични и можат да бидат нездрави за вас и за животната средина 100% Египетски Памук. Увезени. Близнак-XL Големина 4 Компјутер Листови Во собата : 1 Рамен Лист : 70" x 105"; 1 Целосно Еластични Опремени Лист : 39" x 80"; и 2 Стандардни Перници : 20" x 30". 100% Египетски Памук нуди барана комбинација на супериорна сила, луксузна мекост и прекрасен сјај. Овој лист поставен од чист 100% памук. ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА : Машинско перење во ладна вода со слични бои. Падне сува ниска. Не избелувајте.

Главните својства

Избор на купувачот

Цела сезона чист памук 10 инчен џеб опремен лист за удобност, мека и луксузна изработка 100 проценти чист п

Сатенскиот ткаење и високиот број на конци се дизајнирани за премиум, сјајна и мека завршница со путер И

Италијанската завршница го подобрува својот луксуз и го прави помазно и свилено чувство Не само што наш

За сите големини, длабокиот џеб поставен лист се протега за да одговара на сите душеци дебели до 18инчи.Т�

СТИЛ : Се Смета за полуксузен и сјаен од памукот, овој модален ансамбл веднаш ќе го нагласи вашиот déaqor; о�

4компјутер Круг Кревет Постави само страшни!!! Сосема Нов Сет вклучува : 1 Вграден лист 1 Рамен Чаршав и 2 ф

100% Египетски Памук нуди барана комбинација на супериорна сила, луксузна мекост и прекрасен сјај Овој Вг

Questares дека Оваа Колекција На Постелнина Е Печатење Со Реактивно Боење, Живописно Во Боја и Без Проблем с�

ПАКЕТ ОД 6 РАМНИ ЛИСТОВИ6 ПАРЧИЊА КОМБО ПОНУДА! Цела сезона чист Памучен Рамен Лист за удобност, мека и лу

Овој комплет од топол памучен фланелен лист има забавен новитет за печатење за да создаде симпатичен из

100% Египетски Памук нуди барана комбинација на супериорна сила, луксузна мекост и прекрасен сјај Овој ли

100% Египетски Памук нуди барана комбинација на супериорна сила, луксузна мекост и прекрасен сјај Овој ли

Комплетот Листови за Броење Нишки 525 е изработен од 100% мек долг главен памук Завршниот ткаење е направен

Цела сезона чист памук 14 инчен џеб опремен лист за удобност, мека и луксузна изработка...

Цела сезона чист памучен кревет поставен за целосна удобност и луксуз, мекост и чистото занаетчиство...

Дада Постелнина Карирани Шарени Памучни Рамни Листови 23 Парчиња.Овие мазни памучни чаршафи додаваат л�

Пакетот Вклучува 1 Вграден Лист + 2 капак За Перница Брои 500 конци со луксузен изглед и свилен мек допир к�

Цела сезона чиста памучна постелнина поставена за целосна удобност и луксуз, мекост и беспрекорна изра�

Современ комплет за лесна нега за микрофибер во спална соба 3 M Schotchguard ™ третирано со управување со влаг�

Scroll