Ново
Маици со кратки ракави на вратот на вратот на врвовите на врвовите на обичните лабави крстовички крстовички маички

Маици со кратки ракави на вратот на вратот на врвовите на врвовите на обичните лабави крстовички крстовички маички

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 287.84

Материјал : 95% памук+5% полиестер, удобни и врвови за дишење, ви овозможуваат пријатно искуство за носење . Големина : Точно до големина Мала (САД 4-6), Среден (САД 8-10), големи (САД 12-14 ), X-large (САД 16-18), xx-large (САД 18-20) . Функција : V-Neck, Criss Cross, долг ракав, цврст, лесен, лабав обичен туничен врв, толку удобно секси и симпатично. Прилики : оваа маица е одлична за какви било прилики, како што се работа, шопинг, улица, дома, секојдневно дневно носење, забава, фотографирање, одмор, лесно може да се совпадне со шорцеви, панталони, панталони, фармерки, јакни итн Направете да изгледате повеќе мода и убаво . Совети : Препорачано миење на рацете со вода со ниска температура, без белило, виси да се исуши или да го ставите во фен на пената на воздухот. Краток ракав. Лабава маица. Крис крст.

Главните својства

Избор на купувачот

Динамички брендирани цевководи за брендирање на Reebok Tee Chost Relef Tee е совршен врв што треба да се фрли без ог

Измијте ги темните бои одделно, не избелувајте, исушете се ниско, исушете ја линијата во сенка, ниско жел

Кампување Планините Се Моето Среќно Место Женска Маица Со Врат Inktastic Кампување Планините се Моето Среќн

Вие не можете да тргнете наопаку со оваа црна мачка со Crown Tee Women Image By Shutterstock што ви дава автентичен стил с

Црн Пантер Напад Темна Маица 100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави има удобен врат н

Персонализираниот дизајн на градите го прави совршен за изразување на вашата уникатна личност, а целок�

Добредојдовте во бркеви ♡Име на брендот : БРКЕВИ ♡ ♡женски летни обични врвови Материјал : Удобен и диш

Женска Мода Секојдневен Чипка Краток Ракав V Вратот Печатени Маица Врвот Ве молиме, Не Само Упатете Го В

АртиксЖенска Маица Краток Ракав, До Женска Големина 3 XL Тениски Мајки Маица Краток ракав...

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

Женски Обичен Сончоглед Печатење Круг Вратот Лабава Краток Ракав Маица Topdescription1 Материјал : лесен, удоб�

Scroll