Ново
Лејлајреј Женски Маици Секојдневен, Женски Моден Пуловер За Печатење Со В-Врат Обична Маица Со Кратки Ракави

Лејлајреј Женски Маици Секојдневен, Женски Моден Пуловер За Печатење Со В-Врат Обична Маица Со Кратки Ракави

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

УДОБНА ТКАЕНИНА : Овие Женски Летни Врвови Се Изработени од Памук,оваа основна маичка кошула е мека, еластична, лесна, совршена за лето или fall и зима. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.

Главните својства

Избор на купувачот

Слоеви или самостојно, ќе го сакате стилот и удобноста на времето и лажичката на вратот на Tru...

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

Запознајте Ја Женската Набраздена Основна Маица мејсон Џулс, реинвенција на безвременската маичка...

ЗАБЕЛЕШКА : Ова е УНИСЕКС исечена облека.Ѕвездените ноќи ја смируваат душата Печатењето може да изгледа

Класичната удобност ја исполнува бојата со овие меки маици за вратот на екипажот за жени Овие маици со к

56"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 92см / 36 Кошули За Жени Обична Летна Спандекс Кошула �

Барате стилска и удобна Маица која е совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување или удирање в

Додадете Боја во Вашата Униформа Гардероба Со Женска Маица За Печатење ОВрат, Блуза Со Кратки Ракави На�

95% полиестер, 5% спандекс Увезени Лесен, класичен вклопување, ракав со двојна игла и карактеристики на до�

Забелешка : 1 Според светлината и различните компјутерски монитори, бојата може да биде малку поинаква к

Подигнете го вашиот секојдневен стил со оваа девет Изработено во мека, лесна, плетена ткаенина, овој врв

На Приказни Понекогаш сте повеќе винска девојка, а други денови, се фаќате за бизнис – виски бизнис...

Маиците со три мешавини од jerzees се идеални за сите видови на прилики Ако барате разноврсна маица, би може

Не можете да погрешите со Овој Цртан Слон Со Клучна Женска Слика од Шатерсток што ви дава автентичен сти

Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 рамо : 36см / 14.17 '' ракав : 15см / 5.91 '' Биста : 86cm / 33.86 '' Должина : 64cm

(Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) СтилЖенски Маици, Блузи, Есенска Е�

17" 65% Памук,30% Полиестер, 5%Спандекс женски летни ладни врвови на рамената краток ракав преден пресврт јаз

Женски Летни Врвови Обични Модни Маици Со Краток Ракав Против Вратот Преголеми Цветни Кошули Слатки Ма�

Scroll