Ново
Летни фустани за жени без ракави за слободно време мини печатена облека за вратот зелена зелена с

Летни фустани за жени без ракави за слободно време мини печатена облека за вратот зелена зелена с

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 287.84

Оваа ткаенина за мини фустан без ракави е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатна есен, зима и пролет. Со лажичка на вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул . Информации за производот : . -Материјал : полиестер. -Сила должина на ракав : Должина на облека во стилот на ракави : Мини-спортот Стил на вратот : Стил на облекување на вратот : мини-шема : печатена сезона : лето. -Пол Жена. -Казија : Обично, секојдневно. -Иш : миење на рака во ладна вода, виси или суво. -Се добиете : 1 фустан : S Bust : 98cm/38.58 '' должина : 87cm/34.25 '' Големина : M биста : 102cm/40.16 '' Должина : 88cm/34.65 '' Големина : L биста : 108cm/42.52 '' Должина : 89cm/35.04 '' Големина : xl биста : 114cm/44.88 '' Должина : 90cm/35.43 '' Големина : 2xl биста : 120cm/47.24 '' Должина : 91cm/35.83 'Големина : 3xl биста : 126cm/49,61' „Должина : 92см/36,22“ женски летни фустани. Летни фустани за жени 2023 трендовски. Погодно е за пролет, лето, дневно слободно време, работа, датум, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици . Избор на подароци, погоден за тоа да му го дадете на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празник Подарок за збогатување на нејзината гардероба . женски фустани; Летни фустани за жени.

Главните својства

Избор на купувачот

Стилски Женски Летен Секси Секојдневен Ракав Со Ѕвонче Цврсти И Печатени Фустаникарактеристики : израб

Карактеристики : Секојдневен,Без Ракави,Тркалезен Врат, Печатен Фустан Женски Фустан .Повод : Запознава�

Обичен V врат за печатење на цветниот одмор Бохо, облекувања на плажа : фустани за жени и покажете го женс

Шудагенг Женски Летни Фустани За Жени Бохо Одмор Печатени VВратот Мини 3 / 4 Ракав Мини Фустан Мултибоја 2

Женски Елегантен И Секси Фустан Со Исечени Две Раменици Со Кратки Ракави Ве молиме, Не Само Упатете Го В�

Жените Со Цврста Боја V Вратот Долг Ракав АЛинија Мини Фустан Со Џебови се продава Од Страна На Моќта ZXZ Д

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Модни Жени Обични Кратки Ракави Цврсти Д

Кога сте подготвени да се борат, нема граници за победа Кривата за прегрнување, каросеријата одговара н�

Фустани За Жени 2023 Летни Фустани Без Ракави Надвор Од Рамото Фустани Со Оглавник Облечени Секојдневни Т

Мода Жените VВратот Мрежа Ракав Крпеница Повик Елегантен Партија Фустан Карактеристики : 1.Карактеристи

43" Големина : Л Големина.Должина : Редовно.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молим

Женски Летен Мини Фустан Долг Фенер Ракав Длабок V Врат Висок Струк Еднобојна Кратка Облека За Плажа Во �

Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски.16" Должина : 78см / 30.71" Големина : ХХЛ САД : 12 Биста : 106см / 41.92" Големина : Л С

Грешка : #value! 【Ткаенина】 Ткаенината е многу мека, истегната и лесна, супер удобна против вашата кожа ...

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Ленти Печатени Фустан, Лабава Фит Мини Фустан Кошул�

Овој одблесокот боемски фустани за жени совршено одговара за секојдневно, датира, шопинг, канцеларија, �

Женски дами лабава печати три четвртина ракав мини фустан Летен фустан Карактеристики : 1...

Scroll