Ново
Машки не'рѓосувачки челик сребрен тон и црн ритам акцент слоевит опсег

Машки не'рѓосувачки челик сребрен тон и црн ритам акцент слоевит опсег

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Почувствувајте дека инспирацијата се осветлува од акцентот на сребрен тон од не'рѓосувачки челик и црни акценти на облогата! Масивната ширина на опсегот од 8мм е украсена со 8 црни IP -рибечи кои не само што го подобруваат модниот прстен, туку и ги комбинираат создавајќи слоевит ефект! Не'рѓосувачки челик од сребро-тон се користеше за создавање на овој трендовски прстен бидејќи е нетоксичен и безбеден за носење на чувствителна кожа. На овој дизајн се применува мулти-финиш за да се додаде сорта во изгледот и текстурата на прстенот. И високиот полски и спротивставениот четкан финиш му дава на овој бенд висок сјај/низок сјај; Идеално за секоја обична или формална облека. Зошто да не го земете предвид овој убав, машко не'рѓосувачки челик сребрен тон и црниот акцент на акцентот како слој како внимателен подарок за семејството и пријателите! Машки не'рѓосувачки челик сребрен тон и црна акцент на опсег; моден прстен за мажи; прстени за мажи. Уникатен заоблен опсег од не'рѓосувачки челик; Хипоалергичен накит; Идеално за оние со чувствителна кожа. Мулти-финиш; висок полски и четкан финиш; Овозможува бујно сјај и мек дифузен сјај. Слоевит опсег; дава илузија на повеќе прстени. Смели детали; 8 акценти на црна IP ритам.

Главните својства

Избор на купувачот

Украсете го прстот со оваа шармантна свадбена лента изработена од нерѓосувачки челик...

Крајбрежен Накит "Вистинска Љубов Чека" Курзивно Сценарио Прстен Од Нерѓосувачки Челиковој прекрасен п

Титаниум Сатен И Жлеб ЗлатоБлесна Менс 8мм Бенд Прстен Големина 9.5 4.2 Грама Во Блесна метал слободен по�

Едноставно, но впечатливо, овој неверојатен свадбен бенд ќе направи одличен начин да ја покажете вашата

Официјално Лиценциран Дизајн На Галактичка Империја и Бунтовничка Алијанса Достапен во големини 812 јас

Дајте му на вашиот изглед впечатлив смел допир со лизгање на оваа црна лента од нерѓосувачки челик обло�

Избраниот прстен е фрлен во оксидирана завршница .925 сребро и прикажува ирски дизајн на кладаг.Вашето ку

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природ�

Крајбрежниот накит со два тона не'рѓосувачки челик заболен од прстенот на опсегот (8мм) Висина рафиниран

10К бело злато смарагд и 1 / 8 карат Т.В Дијамантски ореол прстен, кој е избркан со оригинални зелени смараг

Отпорноста на овој не'рѓосувачки челик на корозија и боење, ниското одржување и познатиот сјај го права�

Изразете ја вашата љубов и посветеност со овој свадбен бенд од нерѓосувачки челик Оваа широка лента од 6

Едноставно, но елегантно исто како и вашата бескрајна врска, овој бенд од нерѓосувачки челик ја слави љу

Крајбрежниот накит полиран геометриски не'рѓосувачки челик отворен прстен (16мм) постави тренд и провер�

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Испробаниот и вистински омилен рамен стил создаден од кобалт, сребренобел современ метал со бескомпром

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природ�

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Мишел Кембел накит женски лаптис сигнат прстен, месинг со 14к жолто злато преклопување и оригинален инле

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Неверојатното Длето Титануим Полиран И Четкан ПРСТЕН Со Сигнал ЦЗ, изработен во Титаниум Металната теж

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток �

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Добијте ја најдобрата вредност за вашите пари со овој свадбен бенд на титаниум Одликувајќи се со три пе�

Scroll