Ново
Машки не'рѓосувачки челик сребрен тон и црн ритам акцент слоевит опсег

Машки не'рѓосувачки челик сребрен тон и црн ритам акцент слоевит опсег

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Почувствувајте дека инспирацијата се осветлува од акцентот на сребрен тон од не'рѓосувачки челик и црни акценти на облогата! Масивната ширина на опсегот од 8мм е украсена со 8 црни IP -рибечи кои не само што го подобруваат модниот прстен, туку и ги комбинираат создавајќи слоевит ефект! Не'рѓосувачки челик од сребро-тон се користеше за создавање на овој трендовски прстен бидејќи е нетоксичен и безбеден за носење на чувствителна кожа. На овој дизајн се применува мулти-финиш за да се додаде сорта во изгледот и текстурата на прстенот. И високиот полски и спротивставениот четкан финиш му дава на овој бенд висок сјај/низок сјај; Идеално за секоја обична или формална облека. Зошто да не го земете предвид овој убав, машко не'рѓосувачки челик сребрен тон и црниот акцент на акцентот како слој како внимателен подарок за семејството и пријателите! Машки не'рѓосувачки челик сребрен тон и црна акцент на опсег; моден прстен за мажи; прстени за мажи. Уникатен заоблен опсег од не'рѓосувачки челик; Хипоалергичен накит; Идеално за оние со чувствителна кожа. Мулти-финиш; висок полски и четкан финиш; Овозможува бујно сјај и мек дифузен сјај. Слоевит опсег; дава илузија на повеќе прстени. Смели детали; 8 акценти на црна IP ритам.

Главните својства

Избор на купувачот

Крајбрежниот накит полиран геометриски не'рѓосувачки челик отворен прстен (16мм) постави тренд и провер�

Почувствувајте дека инспирацијата се осветлува од акцентот на сребрен тон од не'рѓосувачки челик и црн�

Овој Веренички И Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

Крајбрежен Накит "Вистинска Љубов Чека" Курзивно Сценарио Прстен Од Нерѓосувачки Челиковој прекрасен п

10К бело злато Руби & 1 / 4 Карат Т.В Дијамантски ореол прстен, зафатен со оригинални рубини и дијаманти...

На вашиот посебен ден или кој било ден, изненадете го со овој софистициран бенд Изработен од не'рѓосувач

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Избраниот прстен е фрлен во оксидирана завршница .925 сребро и прикажува ирски дизајн на кладаг.Вашето ку

Направете посветеност на човекот во вашиот живот со овој црн бенд во волфрам Овој прстен има ласерска д�

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Едноставно, но впечатливо, овој неверојатен свадбен бенд ќе направи одличен начин да ја покажете вашата

Украсете го прстот со оваа шармантна свадбена лента изработена од нерѓосувачки челик Оваа широка лента

Мишел Кембел накит женски изгрејсонце прстен, месинг со 14к жолто злато преклопување со кубни цирконија

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Задебелен и исклучителен, овој прстен од нерѓосувачки челик ќе направи идеален начин за надградба на ва

Добијте ја најдобрата вредност за вашите пари со овој свадбен бенд на титаниум Одликувајќи се со три пе�

Испробаниот и вистински омилен рамен стил создаден од кобалт, сребренобел современ метал со бескомпром

Совршен рачен прстен од не'рѓосувачки челик ширина од 6мм, полирана и вклучува дизајн на луксузен лак за

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може да направи да се чувствувате уникатно, ќе ви се допадне

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Безвременски изглед, овој свадбен бенд ќе понуди сензационален допир на вашиот стил Модерен од Титаниу�

Изразете ја вашата љубов и посветеност со овој свадбен бенд од нерѓосувачки челик Оваа широка лента од 6

Направете влијателна модна изјава додека ја носите оваа фантастична свадбена лента од кобалт Оваа лент

Овој прекрасен Длето Титаниум Полиран W / Сатен Зачукуван Центар Жлеб Прстен Овој стил е широк 8,00 мм...

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природ�

Свиткана синусна змија се испреплетува за да формира карактеристичен централен дел поставен на блеска�

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Едноставно, но елегантно исто како и вашата бескрајна врска, овој бенд од нерѓосувачки челик ја слави љу

Оваа зачудувачка Длето Титаниумска Основа Со Полиран Црн Керамички Центар Закосена Свадбена Лента од 7,

Scroll