Ново
Мажи Или Жени Тешка Памучна Маица

Мажи Или Жени Тешка Памучна Маица

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 303.84

Кога ќе го носите Ова Образование Без Морал Ќе Му наштети на тешката памучна маица, поддржувате валидна кауза и го слушате вашиот глас преку ова уметничко дело со графички дизајн. Носете ја оваа кошула со задоволство да знаете дека секој позитивен напредок во образованието е квалитетна инвестиција во иднината на генерациите што доаѓаат. : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои). : Средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)). : Класично вклопување. : Солза-далеку етикета. : Работи верно на големината. *Лентата За Рамо Ги покрива Шевовите на рамената за да го стабилизира задниот дел на облеката и да спречи истегнување *составот На Влакна Цврстите бои се 100% памук; боите На Хедер се 50% памук, 50% полиестер (Спортската Сива боја е 90% памук, 10% полиестер); Античките бои се 60% памук, 40% полиестер *без странични шевови Плетени во едно парче со помош на тубуларно плетено, се намалува отпад од ткаенина и ја прави облеката попривлечна *ребрести плетени јаки без цвест ребрести плетени ја прави јаката Многу Еластична и Помага да се задржи својата форма *ткаенина направена од Специјално Откачени влакна кои прават многу силна и мазна ткаенина Која Е Совршена за Печатење.

Главните својства

Избор на купувачот

Одлична маица за Педијатриска Медицинска Сестра Која сака да носи кошули и облека За Педијатриска Меди�

Стил : Машка Маица, Блузи со кратки Ракави, блуза со кратки ракави За мажи, Маици Со Копчиња Надолу Матер

Овие соодветни кошули за Денот на Благодарноста се совршени за целото семејство оваа есенска празнична

Опис На Производот Здраво, Добредојдовте Да Посакате Дрво!Ви носиме неколку видови дизајни На Маици, ти�

Големина : С Биста : 96см / 37,80" Рамо : 43см / 16,93" Ракав : 43см / 16,93" Должина : 66см / 25,98"Големина : М Биста : 102см / 40,16"

Диви Сопствени облека брендирани маици и дуксери се дизајнирани и печатени во САД користејќи технологи

Рамената имаат прислушување за подобро вклопување со текот на времето Двојните странични споеви ја држ

Оваа унисекс ултра памучна мета е класика Квалитетна конструкција на памук значи дека дизајни сигурно �

Повеќе од основно мета од Layer 8 го има вашето момче подготвено за ден на стил и удобност Со тужена завршни

Опис : Дизајниран со Нордиски стил, овој елек за миленичиња ќе го направи вашето домашно милениче поуба�

Добредојдовте во нашата продавница, НИЕ сме TWZH ДОО, посакувам да имате убав шопинг.Оваа ставка е изработ

Покажете ја вашата хумористична страна со оваа женска графичка графичка тема Одличен дизајн на маица з�

Изгледајте најдобро и чувствувајте се најдобро во оваа фантастична и модерна облека! Овој производ е за

Дами Еволуција Краток Ракав Маица обезбедуваме активно носење со високи перформанси и духовно носење з

Ставете ја вашата гордост Во Америка изложена со Оваа Маица за вратот на екипажот со долг ракав 100% Од Па�

14" ракав : 66см / 25.38" големина : xl Биста : 110см / 43.) Прилика : Костум за секојдневен, патување, дома, Совршен За

Кошули со долг ракав за жени печатат графички маички блузи случајни плус големина основни врвови пулве�

Машка летна мода мода на хавајски стил на кратки ракави Обични кошули Ве молиме проверете ја табелата с�

Женски Печатени Маици Со Кратки Ракави Пол : Жени Материјал : Полиестер Должина : Маици Карактеристики : �

[Упатство За перење] : Машинско перење Со вреќа за перење, ладно миење раце, не избелувајте.Женска Три Чет

Модна Женска Лабава Лежерна Печатена Чипка Сплетка Маица Со Врат за Врат ве Молиме проверете Ја Табелат

Scroll