Ново
Медисон Парк Греј Шенил Тафтувано Фрлање, 50 60

Медисон Парк Греј Шенил Тафтувано Фрлање, 50 60

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 399.84

Домашната Суштина Мила 100 Проценти Памучно Тафтувано Фрлање ќебе обезбедува луксузен додаток на вашиот домашен декор. Ова фрлање истакнува елегантен тафтуван дизајн на шенил со раб од 4 инчи на секој крај, за прекрасен боемски изглед. Ултра меката 100% памучна конструкција создава лесно природно чувство кое е совршено за сите сезони. Ова фрлање со памук е одлично за слоевитост преку вашиот кревет или за едноставно здружување во дневните и семејните соби за да останете топли и пријатни. Вообичаено се користи како фрлање, ова ќебе за фрлање може да се закачи и на ѕидовите како таписерија! Покажете го шармантниот дизајн и реси на гостите и семејството. Домашна Суштина Мила 100 Проценти Памучно Тафтувано Фрлање Ќебе може да се пере во машина за лесна нега. Домашна Суштина Мила 100 Проценти Памучно Тафтувано Фрлање Ќебе, 50"В х 60" Л : Вклучува 1 Фрлање. Димензии на фрлање : 50"W x 60" L. 100% Памучно Тафтувано Фрлање Шенил. 4" Раб. Ултра Мека. Ниво На Топлина : Цела Сезона. Стил : Боемски. Совршен за употреба во спалната соба, дневната и семејната соба. Машина За Перење. Поради природата на ткаенината од шенила, некое пролевање ќе се случи природно во првите 3-4 перења.

Главните својства

Избор на купувачот

Главно фрлање ќебето, ги прави чуда за да ве натера да се чувствувате пријатно и топло, бидејќи станува л

Запуштете се со пријатна топлина и луксузна удобност со ова супер меко зачудувачко фрлање / ќебе за фрла

ОФИЦИЈАЛЕН Колегиум во висконсин, "Униформа" 48" х 71" Возрасно Руно Удобно Фрлање НОВВИСКОНСИН ОФИЦИЈАЛЕН

Бидете пријатни со овој супер мек ултра кадифен сет За ќебе Обложен со микро визон Шерпа Користете го ка

☘€Разноврсна Употреба : Совршен За гушкање на каучот, софата, креветот додека гледате ТЕЛЕВИЗИЈА или в�

Меки 50 "x60 " фрли ќебе за софа материјал за патување со скут : 100% полиестер (фланел руно) Големина : 50 "x60 " За

Мекото и пријатно ќебе за фрлање фланелен е совршен додаток на секоја спална соба или дневна соба на кау

Екстра дебел : Полиестер,Супер мек свилен луксузен допир,издржлив, Погоден За сите Сезони Лесна нега : от

Мултифункционално сценарио за употреба : ова ќебе е лесно и издржливо, што го олеснува носењето за време

Екстра дебел : Полиестер,Супер мек свилен луксузен допир,издржлив, Погоден За сите Сезони.Лесна нега : от

Запуштете се со пријатна топлина и луксузна удобност на оваа многу мека светлина и темно кафеава којот f

Операцијата Хет Трик генерира свесност и поддршка за закрепнување на ранетите членови на услугата и ве�

Мултифункционално сценарио за употреба : ова ќебе е лесно и издржливо, што го олеснува носењето за време

Ноќта На Вештерките Тиква Лилјак Ќебе Што има во пакетот : 1 х Ќебе 1 х Перница Случај Посебна Карактерист

Материјал : Фланел Големина : 80 x 120см 100 x 150см 130 x 150см 150 x 200 см Подарок : перница (без јадро на перница)...

карактеристично Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше ч

"Кога е ладно, најмногу ви треба топлина, а spxubz сака да ви донесе топлина и loveубов, и да ги натера сите да с

Спецификации : Подготвен за удобна, издржлива топлина во студените ноќи Супер мекото ќебе за фрлање мож

Цртан Филм Замрзнати Елса Ќебе Што има во пакетот : 1 х Ќебе Посебна Карактеристика : Лесен Стил : Модерен.

Широка Употреба : ќебињата се многу погодни за употреба за кревет, кауч, кампување, студени кино сали или

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиле�

СПИЈТЕ УДОБНО : Нашите чаршафи се направени за да ви помогнат да спиете подобро ноќе Нашите производи ве

ГОЛЕМИНА Ширина (См) Висока (см)50х40 инчи 100см 125см60х50 инчи 125см 150см80х60 инчи 150см 200см Совршен сам по себе ил

Среќен Татковци Ден Ќебе Што има во пакетот : 1 х Ќебе Посебна Карактеристика : Лесен Стил : Модерен...

Едноставно мекото цврсто листови со 4 парчиња е дизајниран со вашата удобност во умот Направено од најд�

Изработени Од Поларно Руно Против Пилинг, Топлина Стилски Машинско Перење Ладно На Нежно, Сушење На Тив

Scroll