Ново
Менс Клементина 3. оз. Маица Со Кратки Ракави Со Пердуви

Менс Клементина 3. оз. Маица Со Кратки Ракави Со Пердуви

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 300.48

3.2 мл., претходно намален 100% памук што се врти со прстен, 40 синглови; конструкција На Страничен спој; лента од Рамо до рамо и јака со 5/8 шевови; преден врат со еден игла; Ракав Со Двојна игла и долен раб; Има етикета За Солзи; Стандард Оеко-Текс ® 100 Сертифициран; Менс Клементина 3.2 мл. Маица Со Кратки Ракави Со Пердуви.

Главните својства

Избор на купувачот

Рок овие уникатни дизајни на удобен и висок квалитет на мета Совршен за секоја забавна пригода 100% памук.

5.3 мл.(САД) 8.8 мл.(КАЛИФОРНИЈА), 100% претходно памучни бои, Графитна Хедер, безбедносни бои,Твид, Капина, Јор�

Лето Краток Ракав Јака пот апсорбира Ретро Печатење Мода Пуловер Топпроизвод атрибути : Мека и удобна : �

Очекувајте трајна издржливост со оваа 100% памучна, унисекс маица за возрасни; нашите дизајни се отпечате

4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Одговара : Одговара на големина�

Сезона : Сите сезони Пол : Мажи Повод : Секојдневно и партија Стил : Мода и секојдневен Материјал : Спандек

Сакам Палачинки со Симпатична Магацинот На Палачинки Маица Inktastic Сакам Палачинки Со Симпатична Магацин

5.2 мл., претходно намален 50 / 50 памук / полиестермеден со до 5% рециклиран полиестер од пластично лепење од

Можете да верувате дека вашата облека ќе ја надмине конкуренцијата, исто како и вие Дизајн Обична Поло �

Бидете Смирени И Сакајте Киви Љубител На Животни Маици Маици Чувајте Мирен Хумор Новина Маици, висококв

Ова е најквалитетна, официјално лиценцирана стока за попкултура на располагање! Машинско перење ладно �

Оваа кошула од еднорог прави одличен подарок, или чувајте ја за себе! Имаме облека за целото семејство! Т

Големина : С Биста : 108см / 42,52" Рамо : 44см / 17,32" Ракав : 57см / 22,44" Должина : 70см / 27,56" Големина : М Биста : 114см / 44,8

ОСНОВИ КОИ СЕ ДАЛЕКУ ОД ОСНОВНИ вистинска американска класика, оваа машка маица со долги ракави ханес О�

Поддршка На Дивиот Свет Подигнете Девојки Со Маица Со Долги Ракави Со Мечка и Стрела, прави забавен пода

Кошулата е Изработена Со Материјал За Перење Ткаенина за Да Се Намали Собирањето и Се Одликува Со Јака З

6.1 мл., претходно намалени 100% памучни манжетни со прстени, зашиени со двојна игла, лежат рамна јака, ракав

Сезона : Лето Пол : Мажи Материјал : Полиестер Декорација : Печати Должина на облека : Редовна Должина на р

Scroll