Ново
Моден Сребрен Келтски Змеј Титаниум Челик Машки Венчални Прстени БЕНД Г2С7

Моден Сребрен Келтски Змеј Титаниум Челик Машки Венчални Прстени БЕНД Г2С7

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 639.84

Опис : Материјал : нерѓосувачки челик боја : како што е прикажано големина : 6# - 10#Забелешка : 1. Како што сите знаеме, различни компјутери прикажуваат бои на различни начини, а вистинските бои на проектот може да бидат малку поинакви од сликата подолу.2. Ве молиме игнорирајте ја големината. Понекогаш скалата може да биде потесна отколку што опишавме. Кина обично е помала Од Европа и Америка. Затоа, ве молиме држете растојание од 1-3 см.3. Ако наидете на какви било тешкотии при изборот на големината, слободно контактирајте не. Ние ќе ви дадеме неколку предлози, но само за повикување.Можеме да прифатиме мешани нарачки за продажба, боја и големина. Колку е поголем бројот, толку е поголем попустот.Пакетот вклучува : 1 Компјутер Големина прстен : 6# - 10#. Цврстиот и издржлив материјал ги прави лесни за кршење и бојата не е лесна за избледување, што може да ви служи долго време. Овие прстени се погодни за носење за да присуствувате на забави, церемонии, важни прилики или само носење во секојдневниот живот, нежниот стил ве прави пошармантни и попривлечни во толпата. Исклучителна изработка и Удобност Одговара. Масен прстен кој е доволно удобен за носење секојдневно.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : ИЗДРЖЛИВИ и СВЕТЛИ : нашите прстени се направени од висококвалитетни материјали, издржливи и све�

Опис : Материјал : титаниум челик боја : како што е прикажано големина : 6#11#ширина 4мм / 6ммноте : 1 Како што с

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Со Силен ветер и светла месечина од Пазарот На Џој

СИНЏИРОТ НЕ Е ВКЛУЧЕН Достапен Во Цврсто Жолто Или Бело Злато Од 14к, Или Во Референца Со Големина На Среб

Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Златни Тројни Прстени Од Кристал Жените Мода Целосен Дија

Овој прстен за 'рскавица од 16 мерачи е за падот! Направено е со 10мм издржлив 316 L не'рѓосувачки челик, во об

Гроздобер Сончоглед Тон Цвет 18к Два Ангажман Подарок Прстен Дами Врежан Прстен Прстени Не Рѓосувачки П�

Опис : кога ќе го исклучите светлото, ќе видите прекрасен поглед на прстенот на прстот во форма на змеј о�

За извртување Носат Модерно! Twisty Petz се светли скапоцени камења кои се претвораат од домашно милениче во

Опис Овие женски обетки се многу деликатни и можат да се користат долгорочно Деликатна боја со стил на к

Женска модна продавница за накит Стилски дизајн и ќе направи да се чувствувате кул Тоа е совршен додато�

Рачно изработен исклучиво од нашите квалификувани занаетчии за накит, овој елегантен прстен ќе додаде �

Scroll