Ново
Дијамантски Прстен Популарен Исклучителен Прстен Едноставен Моден Накит Популарни Додатоци Средни Прстени За Жени Не Прстени

Дијамантски Прстен Популарен Исклучителен Прстен Едноставен Моден Накит Популарни Додатоци Средни Прстени За Жени Не Прстени

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3168.00

Опис : . ИЗДРЖЛИВИ и СВЕТЛИ : нашите прстени се направени од висококвалитетни материјали, издржливи и светли, без несакани ефекти или штета на човечкото тело. СТИЛСКИ ЕДНОСТАВЕН-Овој пенливи прстен е многу стилски и едноставен со разноврсна дизајн кој ќе стилски допири на било кој стил. Повод : нашите прстени ќе донесат радост во секоја пригода како што се родендени, Божиќ, годишнини, свадби, дипломи, Денот на Вљубените и многу повеќе. Тие можат да се користат за постигнување различни ефекти! . Овој прстен е многу уникатен и привлечен, брзо ќе го привлече вниманието и ќе ви даде уникатен шарм. ПОДАРОК : овие прекрасни прстени се за вас и вашите пријатели. Може да се користи за комбинирање на различни тимови или шминка за да изгледате убаво. Материјал : Легура. Тип : Прстен. Големина : 5/6/7/8/9/10/11. Стил : Унисекс. Производите вклучуваат : . 1x Прстенодржливи И Елегантни Прстени 111 Прстен Широк Прстен Прстени За Жени Пичка Прстен Прстен Истегнување ПРСТЕН ИЗДРЖЛИВ И СВЕТОЛ : Нашите Прстени Се Изработени од Висококвалитетни Материјали, Издржливи и Светли, Без Несакани Ефекти или Штета на Човечкото Тело. Едноставни Женски Прстени Лизгачки Прстени. ПОДАРОК : Овие Прекрасни Прстени Се За Вас и Вашите Пријатели. Може Да Се Користи За Комбинирање На Различни Тимови Или Шминка За Да Изгледате Убаво. Големи Прстени Прстени Што Нема. Повод : Нашите Прстени Ќе Донесат Радост Во Секоја Пригода како Што Се Родендени, Божиќ, Годишнини, Свадби, Дипломи, Денот на Вљубените И Многу Повеќе. Тие Можат Да Се Користат За Постигнување Различни Ефекти! Прстени Постави Жените Прстен Многу.

Главните својства

Избор на купувачот

Категорија : Рингматеријал : Нерѓосувачки Челик Завршна Обработка : Ип Црна(Јонска Позлата)Центар Камен

Гроздобер Сончоглед Тон Цвет 18к Два Ангажман Подарок Прстен Дами Врежан Прстен Прстени Не Рѓосувачки П�

Опис Сигурно ќе добиете постојани комплименти кога ќе го носите овој прекрасен прстен на свадба, роденд

Цврст Анодизиран Титаниум Лабрет Монро Со ЦЗ Скапоцен Камен 3 Бои Достапен Опис Ова Е интригантен накит

Опис : Карактеристики Како што се мама писмо и облик на срце, сјаен и сјаен кристал и издржливи дизајни с�

Синиот топаз има најдобра и најживописна боја, светла боја на ветерницисина боја што е лесна, но заситен

Нерѓосувачки Челик Полиран И Антички Марказит Прстен Заврши : Полиран И Антички|Материјал : Основно : Не�

Крајбрежниот накит полирана нараквица со брада и сет на обетки (сет од 3) Изненадување на вашата сакана л

Накит Пом Пом Божиќна обетка Пост Снежан дрво Венец Санта 13738 Дедо Мраз Убави Божиќни обетки нацртани в�

14к Бело Злато Мала Празна Лента Ова Стручно Дизајнирано Откритие : Разно Се Произведени Со Прецизност в�

Опис дали барате специјален додаток за облекување што ве прави да се истакнувате на забави? Овој произв�

Окцидент Мода Геометриски Фудбал Капка Вода Двострана кожна капка за Уво карактеристика : нова и...

Д Е С Ц Р И П Т И О Н.1 Никогаш Не Избледува, Никогаш Не Оцрнува, Никогаш Не Обезбојува 2 100% Сосема Ново 3 Тра�

Неговиот уникатен дизајн удобно го прегрнува прстот, овозможувајќи ви да го носите цел ден додека го пр�

ПОТСЕТНИКза да го задржите најдобриот квалитет, ве молиме чистете и носете редовно за да ја одржите нег�

Летечко Срце Основен Стомачен Прстен 14гр (1,6 ММ) #103 (1 Парче) Анодизиран Титаниум Над 316л Хируршки Челик Бе

Scroll