Ново
Моден Женски Велигденски Принт Пролет И Лето Секојдневен Кружен Врат Печатен Врв Со Кратки Ракави Во неформални ситуации

Моден Женски Велигденски Принт Пролет И Лето Секојдневен Кружен Врат Печатен Врв Со Кратки Ракави Во неформални ситуации

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 244.64

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбеди на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителна услуга.карактеристики : 1. Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за секојдневно носење2. Уникатниот дизајн ве прави попривлечни.3. Совршен со вашите омилени шорцеви, хулахопки, црни секојдневни панталони, фармерки итн.4. Погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Удобно и опуштено, поудобно за носење информации за производот : 1. Модна женска облека.2. Дизајнот со кружен врат ве прави попривлечни.3. Високо квалитетно производство.4. Модерен долг sleeves.It модерен и ве прави толку убави.Материјал : 95% полиестер, 5% еластанеокација : дневно, случај, метод на Перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето, aut и зима ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата е прифатлива поради светлината и екранот.Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths4834100cm/39.37"36cm/14.17"19.5 cm/7.68"73cm/28.74"M61036104cm/40.94"37cm/14.57"20cm/7.87"74cm/29.13"L81238112cm/44.09"38cm/14.96"21cm/8.27"76cm/29.92"XL101440120cm/47.24"39cm/15.35"22cm/8.66"78cm/30.71"XXL121642128cm/50.39"40cm/15.75"23cm/9.06"80cm/31.50"XXXL141844136cm/53.54"41cm/16.14"24cm/9.45"81cm/31.89" МАТЕРИЈАЛ : материјалот е добро изработен, што е многу удобно за носење.Фустанот е многу еластичен за совршено Да ја Прегрне вашата фигура, Со Иста Постава Во Боја, Осигурува Дека Нема Да Се Провери; Погоден за сите типови на тело. ЛЕСНО СЕ СОВПАЃА : мини фустанот бодикон лесно се стилизира со Јакни, Тексас Облека, Кожна Облека, Палто, Кардиган, Високи Потпетици, Сандали, Патики, Станови,Дури И Флип Флоп, Мали Додатоци.Носете го на различни начини и носете Го Во Секоја Сезона Пролет Лето Fall Зима. ПОВОД : фустанот е совршен за секојдневниот живот, забава, работа, излегување, излегување, дом, спорт, канцеларија, училиште, семеен собир, плажа, одмор. ПРЕПОРАЧАНО ПЕРЕЊЕ : со ладна вода, не избелувајте, раката или линијата исушете ја. СОВЕТИ : не правете избор ако не ви се допаѓа, откако ќе ја донесете одлуката, ве молиме држете се.

Главните својства

Избор на купувачот

Женска Мода Секојдневно Шиење На ОВратот Контрастна Боја Маица Со Долги Ракави Блуза ве Молиме провере�

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

Жените Обичните Халтер Краток Ракав Маици Асиметрични Отсечени Краток Ракав Едноставен Маици Врвот от�

: Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 8689см / 33.Женски Моден Печатен Удобен Лабав Костим За Капење �

Женска Секојдневна ВратоврскаДиетална Кошула Летна Леопард Крпеница Против Вратот Врвови Со Кратки Ра

Забелешка : Бидејќи вистинската големина е азиска големина, препорачливо е да се следи нашата табела со

Клучни зборови : кошула обична бела кошула со долги робови бела блуза за вратот л в блуза за вратот изгор

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 88см / 34.65" Рамо : 44см / 17.32" Ракав : 55см / 21.65" Должина На Грбот : 64см / 25.20" Големи�

Ние Сме Специјализирани Во Комбинирање На Напредна Мода Со Прифатлива Цена Натопена Со Детали Од Танте�

16" Рамо : 44см / 17.95"големина : хххл Сад : 14 Велика британија : 18 еу : 44 биста : 126СМ / 49.88" рамо : 46см / 18.29" ракав : 23�

Women'sенскиот опсег на бел Марк Долман Топ е супер мек, нудејќи без напор стил и удобност Одликувајќи се со

Зодгу Лето Женски Лабави Блузи Плус Големина Блузи Кошули 2023 Зделки Женски Врвови Со Кратки Ракави Град

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! [Нашата Продавница] : Нархб�

95"L81238105cm / 41.35" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 110 CM / 43 Добар избор за работа, канцелари�

11" должина : 72см / 28 Може Да Одговара Со Видови На Дно Како Шорцеви, Фармерки, Лабави Панталони И Здолништа

Сезона : автоматски Пол : Жени Стил : Клуб, Улица Должина : Редовно Одговара : Одговара на големината Дебел

Овој Moda 2fer е удобен, стилски и лесен за носење со ткаена јака, ракави и лак што ќе зачекорите во новата се�

Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Материјал : I95%Полиест

Лесна нега и одржување : Нашиот кардиган е дизајниран да биде ниско одржување, овозможувајќи ви да потро

Оваа секојдневна туника блуза можете да ја носите за работа,канцеларија,забава,секојдневен или секојдн

Големина : Биста Со Една Големина : 112см / 44.09" Рамо : 52см / 20.47" Ракав : 48см / 18.90" Должина : 95см / 37.40 " Забелешка :

Жените Гроздобер Цветни Камизола Цвет Везат Притисни Боди Материјал : Полиестерски памук Боја : како шт�

Големина : S Биста : 89cm / 35.04" Рамо : 36cm / 14.17" Ракав : 32cm / 13.0" Должина : 65cm / 25.59" Големина : M Биста : 93cm / 36.61" Рамо : 3

Добредојдовте Во Јеселк!Externate : Побарајте облека од брендот"Yyeselk " и купете ја, " Продадена можете да одгов

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Scroll