Ново
Жените V Вратот Без Ракави Неправилни Плисирани Нивоа Висок Низок Раб Еднобоен Врв

Жените V Вратот Без Ракави Неправилни Плисирани Нивоа Висок Низок Раб Еднобоен Врв

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 319.84

Hubery Жените V Вратот Без Ракави Неправилни Плисирани Нивоа Висок Низок Полите Еднобоен Врв се продава ОД САД 711 ONLINESTORE ДОО со бренд име HUBERY. Изработен е од висококвалитетна и лесна полиестерска мешана ткаенина, која е мека и удобна за носење и ќе ви донесе супер пријатен допир на кожата. Опуштеното вклопување создава ласкава силуета и работи со секое дно. Избрана со v вратот, без ракави, неправилни, плисирани нивоа, високо-ниски полите, цврста боја, пуловер, секојдневен стил, лабаво вклопување. Совршен е за Патување, Одмор, Работа, Состанок или Секојдневен. Хубери Жените V Вратот Без Ракави Неправилни Плисирани Нивоа Висок Низок Полите Еднобоен Врв ви овозможува подобро искуство со носење. Постојат различни бои и големини за да изберете, погодни за повеќето жени и девојки. Можете внимателно да ги прочитате следниве упатства или големини на сликите. Материјал : Полиестер Помеша. Карактеристики : в врат, без ракави, неправилни, плисирани нивоа, високо-ниски полите, цврста боја, пуловер, секојдневен стил. Дизајн на верзија : Редовно Вклопување (Погледнете Ја Табелата Со Големини за Точно Мерење.). Прилика : Секојдневен живот, забава, одмор, фестивал, патување и така натаму. Хроматска аберација : Во Зависност од околината на осветлување и компјутерскиот монитор, вистинската боја може да биде малку поинаква од прикажаната слика. Пакет : 1 * Врвот.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : С Биста : 92см / 36,22" Рамо : 39см / 15,35" Ракав : 42см / 16,54" Должина : 69см / 27,17"Големина : М Биста : 96см / 37,80"

Womenените обични цврсти чипка со тркала, шулејќи ги врвовите на маицата со долги ракави, да ги теткаат блу

Занаетчиство : Направена со материјали, оваа маица е изградена за да трае Трендовски и удобно : дизајнир�

Должина на ракавот : Шорцеви Ракавигендер : Жени вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сез

✿ ✿Добредојдовте Во Мојата Продавница За Облека, Ви посакувам Среќен Шопинг 2 24часовен човечки одговор

Ксуанфеи Женски Ѕвезди Шарени Печати У Вратот Без Ракави Џеб Денот На Независноста Врвот ткаенина е нап

Детали за производот : > Должина на ракавот : без ракави Тип на ракав : ракав за капа Деколте : Стенд...

●Прилики}Носете го овој фустан на секојдневно вечерно излегување на пијалоци со пријателите, шминкање

Големина : S Bust : 86cm / 33.86 '' Рамо : 33cm / 12.99 '' 'Sleeve : 26cm / 10.24' '' Должина : 53cm / 20.87 '' Големина : M Bust : 88cm / 34.65 '' 'The Reader : 3

Базиреј Плус Големина Дуксери Со Долги Ракави Трендовски Цветни Принт Лабави Блузи Кружен Врат Обичен �

пријателски блузи туника фустан за жени улична облека кошула мачка мајка кошула фиеста кошула ветер ко�

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Појавување : Обични врвови за женски модни удобни кошу

79" Должина : 73cm / 28.35" Големина : XXLarge НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 119cm / 46.61" Должина : 70cm / 27.72" Ракав

Womenените тенки копчиња со долги ракави врвови на блузи, пролетни модели, цврсти мали костуми Топ каракте

Нега на облека : Рачно / машинско перење, закачување за сушење, не сушење и белење, избегнувајте изложув�

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Сезона : Есенски Зимски Врвови На Вр�

Продавница за дозвола, под 10 долари продавница за облека , кликнете на Hurps Mixi кошули за жени со краток ра

Scroll