Ново
Најдобрите Злато 10к Бело Злато LTW Milgrain Половина Круг Бенд, Големина 9.5

Најдобрите Злато 10к Бело Злато LTW Milgrain Половина Круг Бенд, Големина 9.5

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

10к Бело Злато 3мм Лесна Милгрин Половина Круг Свадба Бенд Големина 9.5 Големина : 9.50 Должина : 0 Мм Материјал : Примарна Чистота : 10кфиниш : Полиран Камен Количина_1 : 1 позлата : Ширина На Родиум : 3 Ммстоун Поставување_1 : Прстен Машини (Минимум) : 9.5 Големина (Максимум) : 9.75 Зголемување На Големината : 0.25 Функција : цврст Материјал : примарно : Златно Вклопување : Стандардна Големина : Јестоун Форма_1 : Тбд Дебелина : 1.15 Гравирање : да Тип на Производ : накит тип на Накит : прстени Продадени По Единица : Секој материјал : примарна Боја : Тип На Белење : Тип На Свадбена Лента : Тип На Милграинстоун (Друго)_1 : Страна Камен Монтажа(И)Облик На Прстен : Половина Тежина На Заокружување : лесна Прилагодените Предмети Не Можат Да Се Вратат Материјал : Примарна - Чистота : 10к Завршница : Полиран Камен Количина_1 : 1 позлата : Ширина на Родиум Бенд : 3 Мм Камен Поставување_1 : Големина На Машина за прстен (Минимум) : 9,5 големина (максимум) : 9,75 Зголемување На Прилагодувањето На Големината : 0,25 Карактеристика : Цврст Материјал : Примарен : Злато. Прстен Одговара : Стандардна Големина : Да Камен Форма_1 : Тбд Дебелина : 1.15 Гравирање : Да Тип На Производ : Накит Накит Тип : Прстени Продадени По Единица : Секој Материјал : Примарна Боја : Бел Прстен Тип : Свадба Бендови Тип На Работ : Милгрин Прстен Форма : Половина Круг. Совршен за лична облека или подарок за вашата љубов да го одбележи вашиот посебен момент. Одличен подарок за вљубените, годишнина, ангажман, свадба, роденден, Божиќ, нова година, дипломирање или некои посебни моменти во животот.

Главните својства

Избор на купувачот

Можеме да ги прилагодиме сите наши прстени.00 Страна Камен Карат Тежина : 1 Прекрасно дизајниран рачно из�

Овие Сосема Нови Синџири За Сечење На Месечината Се 100% ЗАГАРАНТИРАНИ 10К БЕЛО ЗЛАТО и се професионално т�

Родендени во ноември : Цитринот е роден камен за ноемвриски бебиња од сите возрасти, со прекрасно порток

Цврсто 10к Бело Злато Тркалезно Бело Дијамантско Сет За Заоблена Круна Свадбена Лента или Моден Прстен (1

10кт Двобоен Златен Машки Багет Дијамантски Шарм Приврзок 13 / 4 Цттв Изработен во Двобојно Злато од 10кт...

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм Овој Прстен Со Изрази што С

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне

Современ геометриски стил! Создадете уникатен нареден дизајн со закривени ленти со различни бои, дезен�

Материјал : Примарна Чистота : 925 финиш : Полиран Ширина На Лента : 3 мм материјал : Основно : Стерлинг Сребр

Jew Накит 14к Жолто Злато Прстен Круг Кубни ЦИРКОНИЈА ЦЗ Годишнината Свадба Бенд Големина 7 14к Злато ЗАГАР�

14к Бело Злато 4мм Традиционална Удобност Со Цврста Купола Обична Машка Лента За Венчални Прстени Големи

Дајте му на вашата облека забавен љубовен елемент носејќи ги овие сребрени обетки обложени со родиум...

Изработен во топло бело злато од 10 карати, овој свадбен бенд е надворешна прослава на вашата љубовна пос

Импресивните Изрази Што Се Редат Стерлинг Сребрено розово обложен Полиран Прстен За Редење, изработен �

*Овој прекрасен И фенси ПРСТЕН ОД ЈАМЕЅЕЈМСЈЕНИ е изработен внимателно за да обезбеди најдобар можен кв

Атрибути14к Бело злато пост слатководен културен Бисер Опис На производот Материјал : Примарна Чистота :

Овој атрактивен Прстен е изработен од Цврсто Злато и Природни Скапоцени Камења нагласени со Вистински �

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Должина На Предметот : 32 ммплејтинг : Родиум Шарм / Должин

Сигурно ќе импресионирате, овој блескав прстен од бело злато од 14 карати ќе направи одличен додаток на в

Стерлинг Сребрена Рхпозлатени Логоарт Вилијам И Марија Голем Диск Приврзок, Логоарт, Колегиум, Вилијам

Миа Дијаманти Од Нерѓосувачки Челик Полиран Црн Кубен Цирконија Со Рабови (ЦЗ) Големина На Прстен 13 € Н�

Издвоите во стил на вашиот посебен ден со оваа прекрасна кубни цирконија јакна хало јакна свадба прстен

Симпатичен и елегантен, прстенот на ова дизајнерско дете прави совршен подарок за тоа малечко во вашиот

Кажете "јас правам" со оваа едноставна, но елегантна свадбена лента, изречена во 10 каратно жолто злато...

Галакси Голд е американски производител на фини накит посветен на највисоките стандарди за извонредно�

Изгледа прекрасно и елегантен со оваа прекрасна 14 каратно бело злато аметист прстен Сјајниот прстен пр�

Порака ни ако сакате нешто обичај направени за вас Ако се премислите и / ИЛИ ПОВЕЌЕ не ЈА САКАТЕ предмет

Сигурно ќе импресионирате, овој блескав прстен од бело злато од 14 карати ќе направи одличен додаток на в

Scroll