Ново
Наншинг Конер Завеса Панел

Наншинг Конер Завеса Панел

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 460.16

Совршено врамете го вашиот прозорец со овој прекрасен панел за завеси. Овој панел за завеси му дава на вашиот простор за живеење дополнителен стил во вашиот дом.Одликувајќи се со неверојатен мазен материјал со топли нијанси на боја. Оваа завеса е лесна за закачување благодарение на заглавието на џебот на прачката. Тип : Стил На Панел Со Една Завеса : Секојдневен Материјал : Полиестерска Шема : Апстрактно Поставување : Тип На Заглавие За Третман На Затворен Прозорец : Џеб За Прачки И Заден Таб : Боја На Машинско Перење : Тен, Сина секоја мери 50 инчи широк х 84 инчи Долг Тип : Единечен Панел За Завеси . Стил : Секојдневен . Материјал : Полиестер.

Главните својства

Избор на купувачот

2 Парче Убава Цврста Воил Проегирна Прозорец Завеси Во Прачка Џеб Стил За Едноставна Инсталација...

ЛЕСНА НЕГА : машина што се пере во ладна вода, исушете ја на ниско ниво, не избелувајте, ниско железо доко�

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�

Прекрасен Изглед : Создадете мек и свеж изглед, облечете го вашиот прозорец со овие проегирни завеси со �

Белгиските проѕирни панели нудат белгиски текстуриран ленен изглед и се дизајнирани да донесат лесно, �

Stylemaster Splendor е прекрасна нотка плисирани завеси која е дизајнирана да работи со секој декор Панелите се с

Донесете свеж, модерен и елегантен изглед во секоја просторија со оваа мала завеса на кујнскиот прозоре

Биволските завеси на врвот на ридот даваат лесен, романтичен и воздушен изглед на просторијата дозволу�

Панелот За Завеси Python 8Grommet е трендовски, елегантен и модерен, со елегантно дизајнирана шема на змиска ко

Секој панел во позадина е еднослојно, необложено и полупроѕирно парче Од 100% Полиестерска ткаенина со ди

Опис : Функција : Одликувајќи се со везени лисја, додадете стил и елеганција на секој простор за живеење.

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Шермонтирање :

Најлесен начин за ажурирање на вашиот домашен стил е Со Цврстите Класични Модерни Завеси за Затемнувањ�

Кадифениот Тежок Филтер За Филтрирање На Горниот Прозорец Панели За Завеси во зимска бела боја донесет�

Енергетска Ефикасност : завесите на панелот за затемнување ви помагаат да останете здрави топли во теко

Лесно за закачување и непречено лизгање Намалете ја надворешната бучава, заштитете го подот и тапациро�

Scroll