Ново
Нерѓосувачки Челик Полиран Монистра Жлеб Прстен

Нерѓосувачки Челик Полиран Монистра Жлеб Прстен

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 608.00

Изгледајте најдобро со овој елегантен свадбен бенд од нерѓосувачки челик. Оваа лента широка 8мм прикажува шема со монистра и жлеб за шармантна привлечност и достапна во големина на прст 10,5 за совршено да одговара на вашиот стил. Украсете го прстот со оваа впечатлива лента.Метална Тежина : 8,81 грама Тип на накит : Моден Стил : Свадбен Бенд Со Монистра И Жлеб : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : Големина на 8 ленти : 10,5 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Монистра и жлеб 8мм бенд.

Главните својства

Избор на купувачот

Подготвен за бесрамна презентација Заштитен Знак Ликовна Уметност" Лас Вегас " Платнена Уметност, 24х32 : �

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со �

Додадете малку трепет и сјај на вашиот зглоб со оваа извонредна нараквица Украсена со 3,645 кружни сини са

Комплиментирајте ги вашите работни површини од природен камен, камини, гранитни шипки, полици и влезови

5.2 мл., претходно намалена 100% Удобностмек памучна лента од рамо до рамо со двојна игла зашиена лежечка ја

XO HELSINKI 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО XO ХЕЛСИНКИ 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО...

Ултра удобноста, вклопувањето и стилот совршено се спојуваат за да го создадат вашиот сон жан...

Исклучителен дизајн кој носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој Розов Модерен и Современ кружен �

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Мебел За Пикет Куќа Монтаук Панел 5 ПАРЧИЊА Комплет За Спална соба е единствениот комплет за спална соба

Приближно 14 инчи на 14 инчи измерени од аголот на перницата 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перн�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Х

Добијте драматичен допир на вашиот стил со оваа манжетна Дизајнирана со нерѓосувачки челик со црна ипп�

Купете Го Богот На Војната Рагнарок Лансирање Издание, Колекционерско Издание или Јотнар Издание за да

Рафаел Саис Додаток За Ноќта На Вештерките Рафаел Саис Додаток За Ноќта На Вештерките : Вклучува близна�

Женската Чудотворна 504 карго панталона има два предни пространи џебови за сечење, еден заден џеб за лепе

Млазницата за миење затнат или протекување? Оваа млазница за замена одговара на вклопувањето и функциј�

Scroll