Ново
Acdelco GM Оригинална опрема модул за пумпа за гориво со сензор за ниво на ниво на гориво, со заптивка и покритие M10217

Acdelco GM Оригинална опрема модул за пумпа за гориво со сензор за ниво на ниво на гориво, со заптивка и покритие M10217

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1108.48

Модул за пумпа за гориво Acdelco GM со оригинална опрема е замена за GM-препорачана за оригиналната компонента на вашето возило и се состои од испраќач на ниво на гориво, пумпа за електрична гориво и млазна пумпа. Авионската пумпа одржува конзистентно ниво на гориво во внатрешноста на резервоарот за внатрешна пумпа за гориво. Овие склопови може да бидат опремени со тивка генерација 4 турбински пумпи со интегрални чорапи за центри. Овој модул за пумпа за гориво со оригинална опрема е произведен за да одговара на вашето ГМ возило, обезбедувајќи ги истите перформанси, издржливост и услужен век што го очекувате од Generalенерал моторс. Дизајнирани со водички прачки за да се задржи правилното усогласување додека го намалувате стискањето, вклучете резервоар и млаз пумпа за да се спречи гладување на пумпата за гориво кога нивото на горивото е на ниско ниво, повеќето цедилки се ставаат во модулот за да помогнат во намалувањето на шансата за пункција, ацетил пластика за добро високо -Толеранција на гориво на алкохол, електричните врски се дизајнирани да помогнат во елиминирање на високата отпорност како резултат на вибрациите на возилото.

Главните својства

Избор на купувачот

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Вашето мало девојче ќе сака да оди на плажа или базен во удобноста на ова официјално лиценцирано тролов�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“ Запо

Оваа прекрасна апстрактна транзициска форма црна IV платно уметност се печати со употреба на највисок к�

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

МАРУЧИ 2021 ПОТПИС ВОЗРАСНИ РАКАВИЦИ ЗА ВАТА ПАР 21ф контурите НА грбот на Прстите се намалуваат за чисто, �

Доставете го вашиот простор со овој дизајнер Хамилтон плетенка кафеава тонови луксузна фрлање перница

Прославете ја својата врска со овој елегантен ѓердан од мијабела солитер Монтирана во треперливо сребр

Лесен стил за носење и за inубување во, фустанот за џемпери на Боемјан Роуз го има изгледот на вашиот омил

Парохиската нација за мажи OPN88458 G Патика е опрема за целодневно носење Овие патики се состојат од затвор

Покажете ја гордоста на вашиот тим и трансформирајте го ентериерот на вашите автомобили со корица на во

Jumbo Pl"x 40" x 9,5 "(површина за спиење : приближно 41" x 34 ") Мал 20 "x 15" x 5,5 "(површина за спиење : приближно 15" x 12,5 ")...

Ви благодариме за изборот на нашата продавница! Со нетрпение очекуваме да ви обезбедиме квалитетни сто�

Овие водоотпорни пвц чизми за дожд можат да ги одржат вашите стапала суви и топли во дождливи денови или

Одликувајќи се со оригиналната усна на Flatfish, маснотијата на Worden е дизајнирана да ги надмине сите стари о

Совршената мешавина на удобно, нагласи и леги е тука Паметните и секси мрежни гаќички со високи нозе се �

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, ова подготвено уметничк

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee...

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 5 'кружни измиени црвени кокошкирудници во затворен / �

Scroll