Ново
Неутрален-Последната Приказна За Љубовта-Винил

Неутрален-Последната Приказна За Љубовта-Винил

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 239.84

Производството на Бесконечна Магла претставува неутрално се врати. Само една година по грандиозниот "Светот на Неверувањето" ,h го заврши снимањето на "Последната Приказна За Љубовта", албумот што најверојатно ќе остане последниот албум на проектот. По 1,5 години одложувања и чекање, чест ни е да го претставиме овој прекрасен рекорд во физичка форма. "Последна Приказна За Љубовта" тоа е истиот неповторлив Неутрален како и секогаш-темни и убави песни со незаборавни мелодии, горчливо-слатка поезија и жесток мек длабок глас. Овој пат прекрасна декорација на албумот е гласот На гостинската уметница Алена Ка Бу. Забележително е дека последниот албум вклучува 2 рани песни на проектот '.. До Бескрајната Претстава " И "Последната Приказна За Љубовта". Песните што се добро познати од обожавателите преку емисии во живо и Цд-а снимки во живо Во Кенигсберг, но прв пат како студиски верзии. Ограничено издание црн винил со печатен внатрешен ракав - 250 примероци. Совладан Од Џони (Кратонг, Ромоу Рикоито).Албум Песни1. Помеѓу Утре И Денес2. Шен Лајх3. Вода Како Камен4.. До Бескрајната Игра5. Прашина Од Ѕвездите6. Паднатиот Ангел На Мојата Зора7. Фестивал8. Последна Приказна За Љубовта Неутрална-Последната Приказна За Љубовта-Винил.

Главните својства

Избор на купувачот

Формирана околу единствениот талент што Беше Пети Хамилтон, тинејџерското соул трио Во Чикаго, Ловелит�

"Повеќе од 35 години по објавувањето, "Одмаздата" сепак стои како значајно достигнување во кросовер музик

Винил лп притискање Морис Мурс етерични хамонд бас душата химна цитат; Сето Она Што Сјае Не Е Злато;, е пр

Ограничено притискање на винил ЛП од 180 грама Издание од 2013 година, 15тиот албум Од Американската / АлтКа

Двојна лп верзија Гејтфолд ракав; 180 грама винил Оригинално снимање на мастер концерт од 10 ноември 1969 го�

Ограничено притискање на винил ЛП од 180 гм Дали е ова албумот што ја направи земјата кул? Поранешните Бир

Бритни Спирс бритни 3Тиот Студиски албум на лпбритни Спирс на црниот винил Одликувајќи се со хитови" Ја

Ограничено црвено винил лп притискање 2018 повторно издавање Извонредно преиздавање на албумот убиец во

Двојно винил лп притискање 2017 ослободување од земјата музика суперѕвезда Она Што Ве Прави Земја е четир

Двојно 180гм винил лп притискање со печатени внатрешни ракави Б Момче Рекордс беше значаен играч во разв�

1968 деби албум На Британскиот Блуз бенд Мелоу, класичен блуз на овие девет песни остави свој белег На Бри�

Винил лп притискање Во Март 2016 година, реномираните пејачи Били Брег и Џо Хенри, гитари во рака, се качиј�

Каролина е деби албумот На Бразилскиот виртуоз Сеу Хорхе со целосна должина од 2002 година Првично објаве

"Сакам да играм додека не умрам", изјави тој неколку пати во последните години Снимањето На Возењата На Б

Мондо е горд што ја прослави 30годишнината од франшизата КАСЛЕВАНИЈА со премиерата винил ослободување н

Љубовен Спектар е деби албумот Од Whoareiобјавен на Отпечатокот На Возниот Ред На Nosaj Thing, ова се 14 блескаво �

Детали Кои Доаѓаат Наскоро Албум Песнидиск 1 : 1 АНА и Мис КитинЗасекогаш Раверс2 КлоеМарс 5003...

Scroll