Ново
Патување Колекција Жени Хера Отворен Пети Висок Блок Пета Пумпи

Патување Колекција Жени Хера Отворен Пети Висок Блок Пета Пумпи

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 703.84

Изглед кој сигурно ќе стане врв на вашата летна гардероба, Колекцијата Хера По Патување. Оваа летна силуета содржи повеќе ремени изречени со нашата веганска кожа со потпис на вамп. Полумесечина блок пета и поместена подножје земјата овој модерен изглед. Висина на петицата : 3 1/2-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Главните својства

Избор на купувачот

Удобно како што е кул, Колекцијата Делеце по Патување Оваа лесна сандала е усовршена со подножје од пена

Најжешкиот изглед ова лето, колекцијата „Ариета од списание“ Оваа сандала со квадратни нозе има плете�

Сандалите дивија Од Колекцијата Патување ќе ве остават да го правите среќниот танц со тоа колку удобно �

Нашите Сандали Акели од Колекцијата Патување имаат влошка од пена од 4 мм tru comfort што ќе ги остави вашите �

Таилин блок потпетици Од Колекцијата Патување ќе ве однесе од стари до задебелени букви со нивните горн

Овие супер разноврсни повеќенаменски сандали можат да ве одведат од езерото до денес ноќта и сите видов

IDDA Pump Pump Pumper е зачудувачки вечерен стил Оваа треперлива пумпа има 4 мм TRU удобна пена ™ подножје и стил на

Сандалата Џамари Од Колекцијата Патувања позајмува луцитни детали од 90тите за ултра кул изглед...

Нашите потпетици Галвин Од Колекцијата Патување ќе имаат вашата облека да изгледа подобро од кога било.

Летни Женски Сандали Кожни Риби Сандали За Уста На Устата Карактеристики : 1 Висококвалитетен гумен мат�

Крокс Атина, Трендсетер Првиот сандал на Crocs, кој има дополнителномека, двојно мачка со нозе за дополнит�

Scroll