Ново
Пешкир За Плажа со лубеница Брза Сува Вода Апсорбирачка Шема Песок Без Преносна Крпа За Перење Јога Мат За Жени Кои Патуваат На Плажа

Пешкир За Плажа со лубеница Брза Сува Вода Апсорбирачка Шема Песок Без Преносна Крпа За Перење Јога Мат За Жени Кои Патуваат

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 407.84

Име На Предметот : Пешкир За Плажа. Количина : Само една крпа за плажа. Ткаенина : микрофибер. големина : 70*140см. големина : 70*150см. големина : 80*160см. Големина : 90*180см. Производ суровини : микрофибер крпа крпа. Карактеристики : мека, брзо сушење, висок квалитет погодна за кожата. Прилагодени Чекори : . 1.Поднесете нарачка со големината што ја сакате или контактирајте не за сопствена големина;. 2.Ние ќе го направиме пешкирот и бродот во рок од 7-14 работни дена по вашето одобрување. Совети : . 1. Прилагодени барања за слика : големината на сликата е над 200 кб, а големината е пожелна повеќе од 1000 пиксели. 2. Фото Совет : колку е поголема датотеката со слики, толку е појасна. Колку е подобра јасноста на направената крпа, препорачаната Е 1М или повеќе. 3. Прилагодени упатства : Крпите можат да се печатат само од едната страна и не можат да се печатат од двете страни. Потсетување. 1, поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. 2, Големина можеби 1-2 см грешка поради рачна мерка. Возраст : достапно и за деца и за возрасни. Слика : Еднострано печатење со бел грб. Соодветна сезона : пролет, лето, aut и зима.

Главните својства

Избор на купувачот

Име На Предметот : Пешкир За Плажа Количина : Само една крпа за плажа Ткаенина : микрофибер големина : 70140с

Извајана џакард 100% памук Тери плажа крпи 34 "x68 " Стенд чудесните дизајни на плажа Сонцето достапно во : ак�

Име На Предметот : Пешкир За Плажа Количина : Само една крпа за плажа Ткаенина : микрофибер големина : 70140с

Време е да се забавуваме на сонце! Бидете подготвени за летни активности со смела и жива крпа за плажа Ед

Име На Предметот : Пешкир За Плажа Количина : Само една крпа за плажа Ткаенина : микрофибер...

Лесно се вклопуваат двајца возрасни кои лежат на ова ќебе на плажа Идеален за крпа за плажа, јога мат, ѕи�

Име На Предметот : Пешкир За Плажа Количина : Само една крпа за плажа Ткаенина : микрофибер големина : 70140с

Полиестермешавина погодна за секојдневна употреба.Материјал : Изработен од 80% полиестер 20% памук, лесни

Создадете мирно крајбрежно опкружување во вашиот дом со помош на едноставно Дејзи! Ако сакате крпи за б�

Кој подобар начин да уживате во брегот отколку да спортувате прекрасно моделирана крпа на крајбрежната

Време е да се забавуваме на сонце! Бидете подготвени за летни активности со смела и жива крпа за плажа...

Scroll