Ново
Половина Висока Јака Women Жените Партија Краток А-Линија Долг Ракав Полиестер Цврст Фустан

Половина Висока Јака Women Жените Партија Краток А-Линија Долг Ракав Полиестер Цврст Фустан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 351.68

Здраво, добредојдовте во нашата продавница!Должина на фустанот : Должина На Кратки Ракави : Тип На Ракав Со Долги Ракави : Деколте На Ракавот Со Фенер : Половина висока јака материјал : Тип на полиестерска ткаенина : Тип На Дрес : Цврста Силуета : А-Ограда : Пуловер(Стил) : Сезона На Забави : Есенски Оддел : Тип На Женска Големина : Редовно Потекло : ЦН(Потекло) Еластичност : Мало Стречвинтаж : Грижа за Ногарм : Рачно Перење Само Oqc Половина Висока Јака Есенски Жени Партија Краток А-Линија Долг Ракав полиестер цврст фустан.

Главните својства

Избор на купувачот

●Материјал●лесна полиестерска ткаенина, дише и никогаш не се збрчка.€Карактеристики}едноставниот и м

Супер Удобно За Секое Место.Без Разлика Дали Го Носите На Свадба, Празнична Забава Или На Жежок Состанок

25' 'Hip : 107cm / 42.33''Size : L: 8uk : 12eu : 38 Bust : 103cm / 40.25''hip : 107cm / 42 ✿ 【Карактеристики】 : Опис Femaleенски; пригода : Обичен ,

Спецификација Материјал : шифон Стил : Обичен Пол : жени Сезона : Лето Количина : 1 парчиња Модел : Цврста б�

Пролет, Лето, Есенски Фустани За Жени; Дами Солидна Боја Разгореа Долг Ракав Увратот Тенок Фит Плетење Д�

Женски Летен Гроздобер Принт Лабав Фустан Со Кратки ракави Од Пеплум Од Вратот На Екипажот...

Womenените лето Vвратот лента за печатење без ракави плус големина пулвер со долги фустани Карактеристики

Розова Кралица Женски Секси Полу Ракав Со Манжетни За Превртување Вратоврска Преден Костим За Капење П�

Дизајниран во кул, удобен памук, американскиот Поло Асн Цврстиот фустан со Vвратот нуди лесен стил за се�

Покажете ги вашите облини и добро го сокривте стомакот Препорака : Ова е одличен производ, па можете да г

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Еднобоен Школка Длабок V Вратот Долг Ракав Секси До�

Алинискиот фустан со долг ракав е елегантен и класичен, лесен за спарување со какви било Божиќни додато�

— фустани за враќање дома / есенски фустани Овој фустан е суштинско парче за жешките летни денови кое е �

Спецификација Име на предметот : женски фустан Боја : бела, кремаста бела, розова, сина Материјал : полиес

37" половината : 84см / 33.40"големина : xl биста : 100см / 39.98" должина : 95см / 37.65" Половината : 76см / 29.35" Колк : 91см / 35.5

98" Големина : xl сад : 8 биста : 116см / 45.21" должина на фустанот : 117см / 46 Должина на ракавот : Долг Ракав...

Scroll