Ново
Женски Модни Есенски Зделки

Женски Модни Есенски Зделки

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 255.84

Модни Жени Долги Ракави Секси Ладно Рамо Солидна Партија Фустани Канцеларија Фустан 1 . Карактеристики : Ладно Рамо Секојдневна Облека,Удобен,тилски и моден дизајн, Есенски секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Цврст Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски Фустан информации За Производот : Сезона : Aut/Зима Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далиј Материјал : Полиестерска Јака : Ладен Стил На Рамо : Секојдневен, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Целосна Како Да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Долг Ракав,Цврст,Фустани За Забави,Канцелариски Фустан,Ладно Рамо.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Еднобоен Школка Длабок V Вратот Долг Ракав Секси До�

Забава Обични Ремени Ками Ракави Бургундија Жени Фустани М (6) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Бург�

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново 3.Ов�

98" Големина : xl сад : 8 биста : 116см / 45.21" должина на фустанот : 117см / 46 Должина на ракавот : Долг Ракав Тоа е м�

Големина : XL Биста : 114cm / 44.88" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 19cm / 7.48" Половината : 98cm / 38.58" Должина На Грбот : 140cm / 55.12" Го

Womenените лето Vвратот лента за печатење без ракави плус големина пулвер со долги фустани Карактеристики

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

ПотсетникВе Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика при Купување, Биде�

Моден женски шарен оврат половина ракав, исечен фустан, елегантен фустан, фустани 1 Специјално печатење

Детали : *Големина на ознаката : S ~ XL, ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат...

ЛЕТЕН Фустан OAVQHLG3 B За Жени 4 јули Облека За Жени Макси Фустани Лето Секојдневен VВрат Џебови За Одмор На �

Сите забавни, без гужва Хедер Б го олеснува одржувањето на шик со овој vврат со низок фустан...

Големина : М САД : 6 ЕУ : 10 ВЕЛИКА британија : 36 Биста : 96см / 37 Големина : Л САД : 8 ЕУ : 12 ВЕЛИКА британија : 38 Би�

37" половината : 84см / 33.40"големина : xl биста : 100см / 39.98" должина : 95см / 37.65" Половината : 76см / 29.35" Колк : 91см / 35.5

77" Рамо : 39см / 15.14" должина : 125cm / 49 Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа.50" рамо :

(2) поради секоја разлика во екранот, осветленоста и заситеноста на бојата, ве молиме разберете мала разл

✿женски фустани мал црн фустан за жени бели фустани облека за одмор плажа слатки фустани фустан во смен

Женски Секси Механичар Вештачка Кожа Долна Облека Торба Колк Фустан Боди Мини Dress Features : 1.At забавата, бар

✿ Материјал : Главниот материјал е 95% Полиестер, 5% Спандекс Ткаенината е ултра мека и дише, што може да ве

ДИМАДНИ Жени Солидна Истегнување Сатен Црта Вратот Искинати Секси фустан е парче сте биле во потрага за

Белата Марка Женска Атара Везениот Џемпер Фустан ќе го олесни зимскиот стил Одликувајќи се со извезени

Scroll