Ново
Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Жлеб Жолта ИП-позлатени Менс Брусен Бенд

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Жлеб Жолта ИП-позлатени Менс Брусен Бенд

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Обликуван од издржлив нерѓосувачки челик, додадете ја оваа стилска лента во вашата колекција накит. Оваа лента широка 8мм прикажува жолта ип-позлата со жлеб дизајн и богата четкана завршница за прекрасен изглед. Оваа привлечна лента доаѓа во големина на прст 8 за совршено да одговара на вашиот стил.Метална Тежина : 7,15 Грама Накит Тип : Моден Стил : Жлеб Свадбен Бенд Накит Заврши : Четкан Пол : Машки метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бело Обложување : Жолта ип-позлатена ширина на лентата : 8ммринг Големина : 8< 3мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик, Четкани, Жолто-ип-позлатени, Жлебови.

Главните својства

Избор на купувачот

Мишел Кембел накит женски лаптис сигнат прстен, месинг со 14к жолто злато преклопување и оригинален инле

Совршен рачен прстен од не'рѓосувачки челик ширина од 6мм, полирана и вклучува дизајн на луксузен лак за

Издржлив и елегантен, овој полукружен титаниумски бенд прави одличен подарок за себе или за вашите најб

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Покажете ја вашата вечна посветеност со овој прекрасен титаниумски бенд Со блескава четкана завршница

Испробаниот и вистински омилен рамен стил создаден од кобалт, сребренобел современ метал со бескомпром

Овој Веренички И Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

Почувствувајте дека инспирацијата се осветлува од акцентот на сребрен тон од не'рѓосувачки челик и црн�

Неверојатното Длето Титануим Полиран И Четкан ПРСТЕН Со Сигнал ЦЗ, изработен во Титаниум ...

Дајте му на вашиот изглед впечатлив смел допир со лизгање на оваа црна лента од нерѓосувачки челик обло�

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Украсете го прстот со оваа шармантна свадбена лента изработена од нерѓосувачки челик Оваа широка лента

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Крајбрежен накит со црно обложен не'рѓосувачки челик, јаглеродни влакна, вметнете го вашиот автентичен

Мишел Кембел накит женски изгрејсонце прстен, месинг со 14к жолто злато преклопување со кубни цирконија

Официјално Лиценциран Дизајн На Галактичка Империја и Бунтовничка Алијанса Достапен во големини 812 јас

Scroll