Ново
RPAGM- регулатор на прозорецот за напојување w мотор

RPAGM- регулатор на прозорецот за напојување w мотор

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Мотор на мотор и регулатор на моторот на Aisin Power изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме мотор на прозорецот за напојување и собранието на регулаторот за буквално секој автомобил на патот денес. Моторот на прозорецот AISIN Power и собранието на регулаторот се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. AISIN RPAGM-013 Регулатор на прозорецот за напојување w/ мотор се вклопува Изберете : 1993-2002 Chevrolet Camaro 1993-2002 Pontiac Firebird и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Главните својства

Избор на купувачот

Броеви за размени во размена : PC211, SS10205 FITS Select : 20022003 BMW 325 IT 20052006 BMW X3 3.0i 20042005 BMW 325 IS SULEV 1997,2000 BMW Z3 2.8 2001 BMW 325 I 200

Собранието на вентилаторот е важен дел од системите за ладење на моторот и A / C Собранието на вентилатор�

Сензорот за брзина на излез на излезот на излезот на вратилото на моторниот менувач се дизајнирани и те�

Специфичен производ на производот : Power Features : Со пакет Motor Custom : No Vehicle Тип на тело : Coup Efit : Директен фитмен�

Mpulse нуди крајни сензори на пазарот Неспоредувањето на перформансите и прецизноста во комбинација со по

197mil 5 mm автомобилска врата звук Deadenter Insulation Памук Мат 79 "x 20 " Отпорен на гребење.Инсталацијата : 1, извадете

Деловите на Форд се оригиналната опрема за возилата Форд и помагаат во обновувањето на перформансите н�

Оригиналните Flexplate оригинални флексибилни плочи се произведуваат од материјал со висока затегнување н�

Повторно воспоставено од производството за да ги исполни најпрецизните стандарди за сигурни перформан

Заменски ремен за високи капацитети на сериите на Gates XL (стандард) за најсложените погони на моторот зар�

Керамички сопирачки подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротор е безболно, економско решение за

Сензорот за брзина на тркалото WVE ABS изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и зана�

Покрив на отворот за отворање на воздухот, капакот на отворот за отворање, отвори за аспиратори на мотор

Специфит на производи : Директна фиксација : Продадена индивидуално Конфигурација : Машки терминал од с�

Оригиналните завртки за дебеломер на сопирачките ја елиминираат замената на скапите копачки на управу�

Регулаторот на прозорецот за напојување на AltAutomotive Power за 2002 2007 година Субару Импреза пред десно (без мо�

Тиг Заварување Волфрам Електроди, Лесно Да Се Создаде Електричен Лак, Преносливспецификација : Каракте�

Единствените делови препорачани од компанијата „Форд мотор“ за возилата Форд и Линколн Заптивките на

Scroll