Ново
Сафавиех Чатам Итан Геометриска Област Килим или Тркач

Сафавиех Чатам Итан Геометриска Област Килим или Тркач

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Висина На Купот : . Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени . Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови . Рака Тафтувана Во Индија .Продавница Safavieh на . Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Прекрасен избор за денешниот современ начин на живот и преференции за декор. Достапно во повеќе бои и големини. Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волнен килим 1-2 пати неделно во првите неколку недели користејќи правосмукалка со низок притисок без шипки за тепање; вакуумирајте во правец на купот, а не против него; не влечете лабави краеви или залутани петелки, прицврстете ги со ножици за да ги отстраните .

Главните својства

Избор на купувачот

Главни единечни прицврстувачи на млазници со само чистење во Daisy White 2 Пакувајте ги прицврстувачите на е�

Водоотпорно / топло / лесно да се вклучи / исклучи со затворено затворање на предниот дел; Изокот е подгот

Паметниот дизајн на сите временски услови на вратата има тешка заштита што ја запира нечистотијата на в

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Дозволете им на сите да знаат за кого се вкорени, бидејќи вашиот омилен тим на МЛБ го погодува дијаманто�

Поставете подлога за сопирачки сопирачки со злато со сопирачка, W / хардвер ACDELCO злато керамички подлога

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено за виси,

Комплет за надградба на сопирачката за еволуција на сопирачката Z23 со дебеломер го прави едноставна и ц�

Nsонсонвил е опседнат со изработка на најпосакуваната колбас во светот Основана од скромни почетоци во 1

Донесете го вашиот тимски дух со овој лесен за транспорт на поладен, прилагодлив во вашиот омилен тим за

Градник За Двојна Поддршка на Жените ентинеа Проѕирна Мрежа Деми Долна Жица Црн 36 / 80сезона : Четири сезо

Вашето мало девојче ќе сака да оди на плажа или базен во удобноста на ова официјално лиценцирано тролов�

Доставете го вашиот простор со овој дизајнер Хамилтон плетенка кафеава тонови луксузна фрлање перница.

Обезбедува удобна точка на спојот за 3, 16 '' I.D Завршени жици, оценети со максимум 30 засилувачи, лесна за ск

Подготвени да се претставиме без обележја, кои се прикажани во различни големини, ова подготвено, уметн�

Уметник : offефри Ансел Агронссубјект : Пејзажапелатиран стил : Модерен и современ проитивен Тип : Галериј

Scroll